I ja imam novi laptop ASUS i skoro mi je uvijek upaljen. Stalno nesto skidam, a u nekim postavkama sam namjestio da ADSL veza ostane upaljena kad je on u sleep modu. Tako da nikad nije pregrijan, trosi normalno struju, cak i malo manje i downloada.
I ja imam novi laptop ASUS i skoro mi je uvijek upaljen. Stalno nesto skidam, a u nekim postavkama sam namjestio da ADSL veza ostane upaljena kad je on u sleep modu. Tako da nikad nije pregrijan, trosi normalno struju, cak i malo manje i downloada.
Zadar je najbolji, Zadar je slavan....!
U sleep modu veza nemoze biti upaljena jer jedina stvar koja na racunalu radi je ram.Sleep mod je napravljen za ustedu energije,laptop trosi jako malo a u jako kratkom vremenu je spremno za ponovan rad.Poklopac ti nemora biti spusten sve ovisi o postavkama od laptopa u sleepu moze bit i bez spustenog poklopca ali za skidanje preko noci najbolje je spustiti takt procesora i ugasit monitor..
Bookmarks