da, trebali bi
samo ga zaklopiš i on je još uključen, ali troši manje baterije jer je (valjda) na sleep modu.. I naravno na punjaču, nevjerujem da su još izmilili laptop koji izdrži bez punjenja misec dana
Kad ga poklopim ondmah puca wlan veza. Ustvari totalno se ugasi.
Bookmarks