Mislim, a kaj ni ti bilo da ga isključiš na par sati? Ionako ti veza nakon 24 sati pukne.
Mislim, a kaj ni ti bilo da ga isključiš na par sati? Ionako ti veza nakon 24 sati pukne.
Tak je i meni frend govoril da mu se ne diskonekta svaka 24h, a on je pod tih 24h mislio da se mora diskonektati u 00.00.
Bookmarks