zasto nebi mogao raditi cijeli dani...
ali opet sve ti to ovisi kakav stroj imash....isto kao i stolni pc...(ako imas doro napajanje, ups...moze...no ponekad se dese nepredvidive stvari...ja sam imao dobro slozen pc i nakon 15 dana rada krepa mi mreza na mbo....sto se moze...)...tako je i sa lapom....moze raditi godinama bez problema a moze ti jednostavno nesto krepati ... i mosh ga slikaT![]()
RoBee
Zadnji uredio zerobravo : 13-05-2007 u 13:35
Bookmarks