Nemora bit, ja sam bas gledo bilo mi je cudno zasto mi nakon 24 sta pukne i upalio se neki prozor i pise "autodisconected" Pisalo je hocu li ga iskljuciti ja stisno na uvijek i da me to vise nepita pa mi sada veza nepuca.
nakon 24 sata operater te isključi automatski i ti nemožeš utjecat na to.
to je od početka tako, jer se na taj način spriječava server mod i slične stvari, mjenjaju ti IP svaka 24h
ma kužim ja to, nego nekužim kako mi je frendu ostalo spojeno.. sam sam vidio, bio je cilo vrime spojen na ICQ, a nitko nije imao pristup kompjuteru, a ni njegovom stanu.. a nema veze, nije važno..
Bookmarks