to je od početka tako, jer se na taj način spriječava server mod i slične stvari, mjenjaju ti IP svaka 24h
ma kužim ja to, nego nekužim kako mi je frendu ostalo spojeno.. sam sam vidio, bio je cilo vrime spojen na ICQ, a nitko nije imao pristup kompjuteru, a ni njegovom stanu.. a nema veze, nije važno..
Bookmarks