U sleep modu veza nemoze biti upaljena jer jedina stvar koja na racunalu radi je ram.Sleep mod je napravljen za ustedu energije,laptop trosi jako malo a u jako kratkom vremenu je spremno za ponovan rad.Poklopac ti nemora biti spusten sve ovisi o postavkama od laptopa u sleepu moze bit i bez spustenog poklopca ali za skidanje preko noci najbolje je spustiti takt procesora i ugasit monitor..
Bookmarks