Izvorno postao Krompirko moj laptop je star jedno 4 - 5 mjeseci. od tada, upaljen je 99% vremena. ugašen je bio možda ukupno 20ak sati. Sve radi kao i prvog dana. svaka 3 mjeseca ga rastavljam i čistim svu prašinu na ventilatorima i na pokretnim dijelovima. acer ima program koji ti snižava clock procesora, pa mi se on automatski aktivira kad poklopim poklopac i temperature se sa CPU : 50 GPU: 55 HDD: 45 spuste na CPU: 30 GPU: 30 HDD: 35 Što je daleko ispod max radne temperature koja iznosi 80, 120, 80 a tim što je niska temperatura ponaša se kao da je isključen... čak je bolje da je laptop nonstop upaljen na slaboj potrošnji nego da se gasi, jer najviše se troše elementi prilikom paljenja/ gašenja koji je to program?
Nemam potpisa, jer neznam kaj da napisem!:-(
Izvorno postao ExCenTric koji je to program? AS31-51-511-AcerEMpowering_v2.3.2015.zip radi kao widget. Mora se imat Framework. samo za acer računala
Pravila foruma
Bookmarks