Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 42

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    D. Stubica
    Mobitel
    HTC Wildfire,Sa SGH P510
    Operater
    Tele2 , vip
    Postova
    523
    Bodovi
    8.723
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.723, Nivo: 22
    Bodovi: 8.723, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Krompirko Pregledaj post
    moj laptop je star jedno 4 - 5 mjeseci.

    od tada, upaljen je 99% vremena.
    ugašen je bio možda ukupno 20ak sati.
    Sve radi kao i prvog dana.

    svaka 3 mjeseca ga rastavljam i čistim svu prašinu na ventilatorima i na pokretnim dijelovima.

    acer ima program koji ti snižava clock procesora, pa mi se on automatski aktivira kad poklopim poklopac i temperature se sa

    CPU : 50
    GPU: 55
    HDD: 45

    spuste na

    CPU: 30
    GPU: 30
    HDD: 35

    Što je daleko ispod max radne temperature koja iznosi 80, 120, 80

    a tim što je niska temperatura ponaša se kao da je isključen...

    čak je bolje da je laptop nonstop upaljen na slaboj potrošnji nego da se gasi, jer najviše se troše elementi prilikom paljenja/ gašenja
    koji je to program?
    Nemam potpisa, jer neznam kaj da napisem!:-(

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    MOTOFONE
    Operater
    T-mobile, Tele2
    Godina
    38
    Postova
    1.845
    Bodovi
    21.706
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.706, Nivo: 35
    Bodovi: 21.706, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ExCenTric Pregledaj post
    koji je to program?
    AS31-51-511-AcerEMpowering_v2.3.2015.zip

    radi kao widget.
    Mora se imat Framework.
    samo za acer računala


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove