= Citat = Izvorno postao Black_Hawk Pregledaj post
Meni se nece spojit kad to upisem.
Stalno me trazi password ili username.
probao sam username samo ono prije @optinet@optima-dsl i sa svima ali opet nece.

Jesi probao ...@optinet kao korisničko ?