Izvorno postao Black_Hawk Meni se nece spojit kad to upisem. Stalno me trazi password ili username. probao sam username samo ono prije @optinet@optima-dsl i sa svima ali opet nece. Jesi probao ...@optinet kao korisničko ?
Pravila foruma
Bookmarks