Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
U Mobisu!
@hp compaq
ne dobivas sms da ti je aktiviran knock out jer sigurno nadoplatis racun unutar onih 30 dana koristenja. Kad ti istekne 30 dana knock outa i kad ti jave da je tarifa deaktivirana, i nakon toga nadoplatis racun onda ti posalju onaj sms. Tarifu mozes provjeriti preko govornog automata, nazovi 444 i onda pritisni 2 za prepaid, pa opet 2, onda 1 za tarife, pa onda 4 za provjeru tarife. Ako si na promo knock out onda ce ti prekinuti poziv, a ako koristis bilo koju drugu tarifu reci ce ti koja je.
zanimljivo da nemaju,postavke za nijedan bolji mob,tipa samsung omnia,Htc touch itd,itd.imaju samo za nokiu N96 od ovih malo boljih.zvao sam T-mobil i oni ih imaju...Mogli bi se malo podruditi oko toga...![]()
I feel the need -the need for speed!!!!!
Bookmarks