Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 2682

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    663
    Bodovi
    10.785
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Bodovi: 10.785, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Moby Pregledaj post
    Da, kod mene je isto.
    Piše mi da imam aktiviranu KNOCK OUT promo tarifu, a uzimaju mi 29 lipa za SMS (koliko znam u PROMO tarifi je sve bilo nula osim razgovora izvan 095 mreže i uspostave poziva).
    Petljaju i ovi.
    A ovo da se može pričati, stvarno može. S bonom od 50 kuna mjesečno se napričam i još mi ostane. Kod VIPneta nikako da uspijem skužiti kako da mjesečno ne prijeđem limit od 50kn jer to samo odleti u par poziva.
    nisu bili besplatni sms-ovi....od kuda ti to?

  2. #2
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao revo Pregledaj post
    nisu bili besplatni sms-ovi....od kuda ti to?
    Bili su nešto niže cijene. Ne znam jel bilo 29 lipa, ali su odmah uveli SMS za 9 lipa, a ako nadoplatiš bon od 100kn, bilo je mukte.
    Ugl, ja se više ne sjećam, ali zanimljivo, vjerojatno nikada neću niti saznati kad je ta opcija deaktivirana.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2007
    Mobitel
    Motorola Moto G3
    Operater
    vip/bonbon
    Postova
    542
    Bodovi
    20.047
    Nivo
    34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Bodovi: 20.047, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @hp compaq
    ne dobivas sms da ti je aktiviran knock out jer sigurno nadoplatis racun unutar onih 30 dana koristenja. Kad ti istekne 30 dana knock outa i kad ti jave da je tarifa deaktivirana, i nakon toga nadoplatis racun onda ti posalju onaj sms. Tarifu mozes provjeriti preko govornog automata, nazovi 444 i onda pritisni 2 za prepaid, pa opet 2, onda 1 za tarife, pa onda 4 za provjeru tarife. Ako si na promo knock out onda ce ti prekinuti poziv, a ako koristis bilo koju drugu tarifu reci ce ti koja je.

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    /
    Mobitel
    Galaxy S
    Operater
    VIP
    Postova
    534
    Bodovi
    5.566
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.566, Nivo: 17
    Bodovi: 5.566, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao moba2007 Pregledaj post
    @hp compaq
    ne dobivas sms da ti je aktiviran knock out jer sigurno nadoplatis racun unutar onih 30 dana koristenja. Kad ti istekne 30 dana knock outa i kad ti jave da je tarifa deaktivirana, i nakon toga nadoplatis racun onda ti posalju onaj sms. Tarifu mozes provjeriti preko govornog automata, nazovi 444 i onda pritisni 2 za prepaid, pa opet 2, onda 1 za tarife, pa onda 4 za provjeru tarife. Ako si na promo knock out onda ce ti prekinuti poziv, a ako koristis bilo koju drugu tarifu reci ce ti koja je.
    Tu kaže da sam na KnockUot-u...

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran250 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Europe:-)
    Mobitel
    S 8
    Operater
    ,E-plus,ortel.de
    Godina
    50
    Postova
    297
    Bodovi
    11.242
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.242, Nivo: 25
    Bodovi: 11.242, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 54,0%
    Ukupna aktivnost: 54,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zanimljivo da nemaju,postavke za nijedan bolji mob,tipa samsung omnia,Htc touch itd,itd.imaju samo za nokiu N96 od ovih malo boljih.zvao sam T-mobil i oni ih imaju...Mogli bi se malo podruditi oko toga...
    I feel the need -the need for speed!!!!!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Bonbon - kritike/pohvale korisnika
    By krokan in forum Bonbon
    Odgovora: 1093
    Posljednji post: 05-02-2022, 22:45
  2. T-mobile- kritike/pohvale korisnika
    By Inovator in forum T - Mobile
    Odgovora: 815
    Posljednji post: 22-11-2021, 15:05
  3. A1- kritike/pohvale korisnika
    By Inovator in forum A1
    Odgovora: 579
    Posljednji post: 15-11-2021, 22:10
  4. Bonbon - kritike/pohvale korisnika
    By DŠ... in forum Žalbe na kazne
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 05-10-2011, 00:46
  5. TELE2 iskustva poslovnih korisnika
    By dvolaric in forum Tele 2
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 20-04-2007, 08:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove