Ljudi, evo jedan veeliki minus sa moje strane prema SZK!
Aktviram KOPROMO 30.9.2008. i zovem szk jer nisam par sati dobio povratnu poruku, i kažu da na drigi broj pošaljem (ako sam slao na 888, sada da pošaljem na 880) međutim, rekao je da se to nemože koristiti ako se ne obnovi bon. Ja sam bon obnovio 2 dana prije nego što sam aktivirao KNOCKOUT promo, te nije dolazilo u obzir da to aktiviram, jer opet nadoplatit racun mi se neda. I ljepo meni sutradan dođe poruka i skinuli mi 25 kn sa računa.
Pošto nisam znao da imam sada besplatne pozie (jer je frik reko da prvo moram obnoviti bon pa onda imam) ja nisam punih 17 dana to koristio. Ebem li im zivot. Sva sreca da sam sad zvao da mi pošalju gprs i mms postavke pa su mi usput i to objasnili.
E, sad me zanima ako ja ne obnovim bon nakon mjesec dana, onda više nemam pravo na knock out promo ili?


Odgovori uz citat

Bookmarks