Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 2682

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Sony Ericsson Xperia X1i
    Postova
    821
    Bodovi
    9.734
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.734, Nivo: 23
    Bodovi: 9.734, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ljudi, evo jedan veeliki minus sa moje strane prema SZK!

    Aktviram KOPROMO 30.9.2008. i zovem szk jer nisam par sati dobio povratnu poruku, i kažu da na drigi broj pošaljem (ako sam slao na 888, sada da pošaljem na 880) međutim, rekao je da se to nemože koristiti ako se ne obnovi bon. Ja sam bon obnovio 2 dana prije nego što sam aktivirao KNOCKOUT promo, te nije dolazilo u obzir da to aktiviram, jer opet nadoplatit racun mi se neda. I ljepo meni sutradan dođe poruka i skinuli mi 25 kn sa računa.

    Pošto nisam znao da imam sada besplatne pozie (jer je frik reko da prvo moram obnoviti bon pa onda imam) ja nisam punih 17 dana to koristio. Ebem li im zivot. Sva sreca da sam sad zvao da mi pošalju gprs i mms postavke pa su mi usput i to objasnili.

    E, sad me zanima ako ja ne obnovim bon nakon mjesec dana, onda više nemam pravo na knock out promo ili?

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    na selu
    Mobitel
    samsung
    Operater
    tele2
    Postova
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao .:Kristijan:. Pregledaj post
    Ljudi, evo jedan veeliki minus sa moje strane prema SZK!

    Aktviram KOPROMO 30.9.2008. i zovem szk jer nisam par sati dobio povratnu poruku, i kažu da na drigi broj pošaljem (ako sam slao na 888, sada da pošaljem na 880) međutim, rekao je da se to nemože koristiti ako se ne obnovi bon. Ja sam bon obnovio 2 dana prije nego što sam aktivirao KNOCKOUT promo, te nije dolazilo u obzir da to aktiviram, jer opet nadoplatit racun mi se neda. I ljepo meni sutradan dođe poruka i skinuli mi 25 kn sa računa.

    Pošto nisam znao da imam sada besplatne pozie (jer je frik reko da prvo moram obnoviti bon pa onda imam) ja nisam punih 17 dana to koristio. Ebem li im zivot. Sva sreca da sam sad zvao da mi pošalju gprs i mms postavke pa su mi usput i to objasnili.

    E, sad me zanima ako ja ne obnovim bon nakon mjesec dana, onda više nemam pravo na knock out promo ili?

    misliš 30.8.? dobro ti je bilo objašnjeno nakon aktivacije KOPROMO treba napravti nadoplatu minimalno 50 kuna.
    ako si novi korisnik nije se naplatila aktivacija, ako si stari onda jednokratno 20 kuna, ne znam otkud ti je 25kuna naplačeno?
    promotivno ti je razdoblje 3 mjeseca od dana aktivacije, i bitno je da svakim 30 dana imas nadoplatu bona minimalno 50 kuna. i koristiš ju do 30.11.....
    Kap buši kamen, ne snagom, već čestim kapanjem.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Bonbon - kritike/pohvale korisnika
    By krokan in forum Bonbon
    Odgovora: 1093
    Posljednji post: 05-02-2022, 22:45
  2. T-mobile- kritike/pohvale korisnika
    By Inovator in forum T - Mobile
    Odgovora: 815
    Posljednji post: 22-11-2021, 15:05
  3. A1- kritike/pohvale korisnika
    By Inovator in forum A1
    Odgovora: 579
    Posljednji post: 15-11-2021, 22:10
  4. Bonbon - kritike/pohvale korisnika
    By DŠ... in forum Žalbe na kazne
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 05-10-2011, 00:46
  5. TELE2 iskustva poslovnih korisnika
    By dvolaric in forum Tele 2
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 20-04-2007, 08:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove