probao sam, ali mi kad spojim mob na seus, veli da nema novog updatea ili da imam već najnoviju verziju..tak nešto..
a ne znam preko kojeg drugog programa bih ga mogao stavit...
čuo sam za davincia, al taj se plača!
probao sam, ali mi kad spojim mob na seus, veli da nema novog updatea ili da imam već najnoviju verziju..tak nešto..
a ne znam preko kojeg drugog programa bih ga mogao stavit...
čuo sam za davincia, al taj se plača!
Bookmarks