Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 24 od 27 PrvaPrva ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 576 do 600 od 683

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    68
    Bodovi
    5.920
    Nivo
    18
    Bodovi: 5.920, Nivo: 18
    Bodovi: 5.920, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Ukupna aktivnost: 14,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zar minilyrics postoji za mobitele? Imam ga na kompjutoru. Mislim, stvarno je blekasto da mobitel s vrha ponude SE-a ne podržava lyricse, pa i da nije W model.

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Mobitel
    Asus Zenfone 3
    Operater
    Bonbon
    Postova
    1.334
    Bodovi
    19.680
    Nivo
    34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ima li kakvih najava o novom FW za K850i? Ili je napušten ovaj model? Koliko vidim za k800i se nađe svako malo noviji FW, brdo verzija... Ipak bi možda se mogao ispraviti pokoji bug - bilo bi lijepo da je malo brži, da baterija traje duže, da se ne restartira itd...slično kao što je kod K800i bio slučaj. Brat mi kaže da mu na k800i baterija traje po 5 dana (najmanje!!!)!?! Meni na K850i traje 2-3 dana, recimo 2 u prosjeku...

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb/Karlovac
    Mobitel
    iPhone 11 Pro
    Operater
    Hrvatski Telekom
    Postova
    1.000
    Bodovi
    19.453
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kakva je baterija u K850? Da to nije razlog?

  4. #4
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Mobitel
    Asus Zenfone 3
    Operater
    Bonbon
    Postova
    1.334
    Bodovi
    19.680
    Nivo
    34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baterija je standardna koju sam dobio uz njega. tele2 na pretplatu je kupljen prije 2mj. Neznam što mu je - počeo se često restaritrati. Ugasi se pa upali! danas 3 puta... Probat ću staviti ponovo update preko SEUSE i reset napravit. Razmišljam da ga sam flesham - mislim da se može sada to sa A2uploaderom. Gdje bih mogao naći (pouzdani izvor) FW za njega?
    Kakva je stvar sa garancijom onda? Može li se onda vratiti FW preko SEUSA da je jednak tvorničkom? - tj. mogu li u servisu vidjeti da je nešto mijenjano... Ako ne uspije SEUSE update i reset i možda da izvadim M2 karticu i tako neke fore... Sto ja znam brdo je toga možda: možda je konektor baterije klimav pa tako malo radi probleme, možda m2 kartica nešto isto radi neki problem, možda je SEUSE update kriv (vidim kako spominju to ljudi), a opet neki kažu da im se i nakon servisa baš to dešava - upravo su izbjegavali SEUSE pa opet gle vraga... Možda se nešto odlemilo, pa treba zalemit... A možda je SE jednostavno zabrljao i sada nikako da izdaju jedan pošten FW koji će učiniti K850i poštenim mobitelom!!! A najprije će bit da nikad kruha od njega... Iako i s tim restartima mi je i dalje odličan mob - ljepši od C905, nešto manji,čini mi se kvalitetnija izrada... Eto, pobrisati ću sve igre, programe,...pa da vidim što će onda reć!

    Ma pravac servis - što ću se tu zamarati glupostima! Kupio ga prije 2 mj, dao pare, pretplata 2god... Ima da i dobijem onda nešto za te svoje novce!
    Zadnji uredio ravilov : 12-02-2009 u 04:02 Razlog: koristi gumb EDIT!

  5. #5
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mlesic Pregledaj post
    Baterija je standardna koju sam dobio uz njega. tele2 na pretplatu je kupljen prije 2mj. Neznam što mu je - počeo se često restaritrati. Ugasi se pa upali! danas 3 puta... Probat ću staviti ponovo update preko SEUSE i reset napravit. Razmišljam da ga sam flesham - mislim da se može sada to sa A2uploaderom. Gdje bih mogao naći (pouzdani izvor) FW za njega?
    Kakva je stvar sa garancijom onda? Može li se onda vratiti FW preko SEUSA da je jednak tvorničkom? - tj. mogu li u servisu vidjeti da je nešto mijenjano... Ako ne uspije SEUSE update i reset i možda da izvadim M2 karticu i tako neke fore... Sto ja znam brdo je toga možda: možda je konektor baterije klimav pa tako malo radi probleme, možda m2 kartica nešto isto radi neki problem, možda je SEUSE update kriv (vidim kako spominju to ljudi), a opet neki kažu da im se i nakon servisa baš to dešava - upravo su izbjegavali SEUSE pa opet gle vraga... Možda se nešto odlemilo, pa treba zalemit... A možda je SE jednostavno zabrljao i sada nikako da izdaju jedan pošten FW koji će učiniti K850i poštenim mobitelom!!! A najprije će bit da nikad kruha od njega... Iako i s tim restartima mi je i dalje odličan mob - ljepši od C905, nešto manji,čini mi se kvalitetnija izrada... Eto, pobrisati ću sve igre, programe,...pa da vidim što će onda reć!

    Ma pravac servis - što ću se tu zamarati glupostima! Kupio ga prije 2 mj, dao pare, pretplata 2god... Ima da i dobijem onda nešto za te svoje novce!
    imao i ja brod na svom k850 i bio u servisu
    poslije toga napravljen update SEUSom na R1FA035 i modam ga koliko možem,main je flešan nekoliko puta(generic i orange)i jednom mi se zblokirao u zadnjih 6 mjeseci tak da je dosta stabilan zadnji firmware(ne velim da nemože još bolje)
    dosta ih je razočarano ovim mobom ali ja sam zadovoljan
    Mi6 Black

  6. #6
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Mobitel
    Asus Zenfone 3
    Operater
    Bonbon
    Postova
    1.334
    Bodovi
    19.680
    Nivo
    34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja nisam razočaran...Razočarao sam se zato što se resetira.. A još bi se više razočarao da me primora na kupovinu novoga - jer mi je odličan mob! Napravio sam SEUSE update jučer i resetirao ga, počistio sve sa m2 kartice i ostavio samo najnužnije stvari ( par slika, 2-3 programa, koja pjesma za ton zvona, teme samo originalne sa SE službene stranice). Pa ću vidjeti kako se ponaša. Zasad je ok. 24 sata radi bez greške, čak je i brži malo (valjda mu se sviđa osvježenje...) Nadam se da će SE izdati novi FW za njega...pa za boga miloga taj mob im je do prije neznam 3 mjeseca bio tamo na službenim stranicama kao top-model, najbolji, razvaljiva, jede malu djecu, pere veš, samo što ne bere kukuruze po polju... A sada izbace C902, C905 i vjerujem kako će izdati uskoro i neke novije i onda ko vas šiša što ste kupili K850i, nema podrške za vas...Sada nam je C905 najbolji, sad on jede malu djecu, pere veš....

    EDIT:
    Jedam mali osvrt na kameru kod K850i: čini mi se kako su slike sasvim ok sa originalnim Cam driverima! Malo sam isprobavao ove što se daju naći okolo: jupita,strong...itd, ali mi boje budu prejake, crvena precrvena, plava bude nešto bolja npr. Onda na drugom previše šuma itd... Tako da kada stavim originalne crvena mi je crvena zadovoljavajuće, plava je plava...Sve skupa mi izgleda Ok za jednu kameru na mobitelu. Neprirodne mi budu slike sa tim raznim driverima. Isto tako i za zvuk, kada stavim na 8 (maximalno) za glasnoću tona kada me netko zove toliko je preglasno da moram utišati - na 6 držim! S time da na 8 čujem da je to previše za zvučnik - počinje lagano krčat... Tako da ne vidim baš neke VELIKE dobrobiti od tih raznih drivera - ili se varam!? Evo ako netko ima neke stvarno odlične drivere za Cam,zvuk neka posta, pa i ja bih da imam bolje...ali nisam dosada našao...
    Zadnji uredio ravilov : 14-02-2009 u 05:23 Razlog: koristi gumb EDIT!

  7. #7
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranOverdriveTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    DS9
    Operater
    Tele2
    Godina
    38
    Postova
    1.796
    Bodovi
    47.378
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dali tko zna možda gdje bih mogao kupiti samo xenon flash
    za k850i ? i dali možda odgovara od k800i ?
    jer je moj krepao flash.

    hvala

  8. #8
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dobro, a po cemu ovo spada u "tutoriale za rastavljanje"?

  9. #9
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb/Karlovac
    Mobitel
    iPhone 11 Pro
    Operater
    Hrvatski Telekom
    Postova
    1.000
    Bodovi
    19.453
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mislim da ne bi, K850 ima 3 ledice pored flasha, a K800 jednu, i to crvenu.

  10. #10
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Operater
    T-mobile
    Postova
    130
    Bodovi
    4.833
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.833, Nivo: 16
    Bodovi: 4.833, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 5,0%
    Ukupna aktivnost: 5,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    moze netko reci kakav je taj mob, koje su mane, a koje vrline?
    hvala

  11. #11
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Padobranac...

    Pa postoji cijela tema posvecena reviewu ovog mobitela. Drugi put prvo potrazi malo!

  12. #12
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Operater
    T-mobile
    Postova
    130
    Bodovi
    4.833
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.833, Nivo: 16
    Bodovi: 4.833, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 5,0%
    Ukupna aktivnost: 5,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    i kaj bi ja trebao procitati temu od 34 stranice?
    sta je tolki problem napisat par rijeci?

  13. #13
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao DomagojR Pregledaj post
    i kaj bi ja trebao procitati temu od 34 stranice?
    sta je tolki problem napisat par rijeci?
    Da, tome i sluzi. Pa nismo se valjda bezveze trudili sve to pisati...
    Kad bi svako malo netko pitao iste stvari, teme bi samo postajale vece, a ljudi sve manje voljni ponavljati iste stvari...

  14. #14
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Mobitel
    Asus Zenfone 3
    Operater
    Bonbon
    Postova
    1.334
    Bodovi
    19.680
    Nivo
    34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    Da, tome i sluzi. Pa nismo se valjda bezveze trudili sve to pisati...
    Kad bi svako malo netko pitao iste stvari, teme bi samo postajale vece, a ljudi sve manje voljni ponavljati iste stvari...
    Da sam imao strpljenja pa lijepo pročitao sve o k850i, svih 34, 68 ili koliko god stranica, možda ga nebih kupio- vidio bih da se ljudi puno žale...pa bih dvaput razmislio!

  15. #15
    Najforumaš 2011. Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    1+3T
    Operater
    tomato
    Godina
    36
    Postova
    1.970
    Bodovi
    22.432
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.432, Nivo: 36
    Bodovi: 22.432, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @mlesic: mislim sve je to ok, korisni su savjeti, ali iskreno, šta će ti mobitel kojeg moraš paziti i maziti kao da imaš dijete ili kućnog ljubimca

    @DomagojR: moja preporuka je da zaobiđeš ovaj mob, to ti govorim iz iskustva, ja sam ga imao par mjeseci i totalno me razočarao

  16. 'Hvala' kaže:


  17. #16
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Mobitel
    Asus Zenfone 3
    Operater
    Bonbon
    Postova
    1.334
    Bodovi
    19.680
    Nivo
    34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mobitel je odličan. Dizajn možeš vidjeti sam po slikama, ali ga moraš uzeti u ruku za potpuni dojam. Kamerija je 5mp i odlična je, slike su sasvim zadovoljavajuće. Naravno nemogu se ni usporediti sa nekim sony aparatom od 8-10 mp i optičkim zoomom od 3-4, ali za iz džepa nešto uslikati su dušu dale. Ako imaš potrebu slikati više, npr rođendane često, fešte neke itd - kupi neki sony za 1000-1200 kn. Iako i ove slike s mobitela kad staviš na komp ti netko tko sa strane gleda neće znati da su sa mobitela. Spominjem malo više kameru jer je stvaro dobra kamera. Malo zafrkava što moraš obrisati zaštitno staklo od kamere, umulja se od prstiju. Ali se i lagano obriše. Bolje mi je to nego izbočina kao kod k800i (stvar ukusa). Nekada slike budu spaljene - to je jer zna prašina zapast u rupicu, tj. senznor za svjeto. Pa kad se to desi, čačkalicom i vatom to počistiš i miran si neko vrijeme. Dalje, što se tiče menija i okruženja -standardno za sony ericsson - kao i kod k800i. nema velike razlike. Naprednije je zeru nego k800. Npr u mulitimedija meniju pristupaš slikama,glazbi,video. Sve na jednom mjestu. Kada hoćeš zvati nekoga, npr mamu - stisneš 6 i 2 i izlista ti u imeniku pod M tko ti je...tj. nemoraš ulaziti u kontakte nego kao da biraš broj nečiji...po t9 principu odbiraš broj ili dva da dobiješ željeno ime. Jako zgodno i praktično. 828 - i zoveš Tatu. Kad se navikneš odlično je. Jedina mana mu je relativno loš softwer. zna se restartirati i zna se desiti BROD. Nemožeš ga upaliti. Ali ga odneseš na servis i nakon toga ti možda radi godinu dana odlično bez problema. Možeš i sam napraviti si novi soft na njega. Ima program. Ja sam ga kupio, radio mi mjeseca dana odlično i nekako kada sam počeo čačkati po njemu, flash teme, driveri ovi, driveri oni - počeli su restarti - i po 2-3 na dan. Pa BROD. Odneo ga na servis, i sada radi bezprijekorno već neko vrijeme. Prezadovoljan sam. Dizajn mi je odličan. Sviđa mi se jer nema grbu nazad, malo je deblji, ali to mi je ok, nevolim JAAKO tanke mobitele. Recimo c905 mi se baš nesviđa...nekako je prevelik mi -bar imam takav osjećaj. A nema neke velike razlike- osim u cijeni. 5 ili 8 megapiksela - sasvim svejedno. Nema optički zum, to je i dalje mobitel. Ima GPS koji ne koristim, ima wifi koji mi netreba. I eto, to je to. Samo je malo ružniji i klizni je. Ali nekom se možda to baš sviđa. Meni se baš sviđa k850i. i to je to. Pitaj ako te zanima nešto specifično.

    = Citat = Izvorno postao Sniper Pregledaj post
    @mlesic: mislim sve je to ok, korisni su savjeti, ali iskreno, šta će ti mobitel kojeg moraš paziti i maziti kao da imaš dijete ili kućnog ljubimca

    @DomagojR: moja preporuka je da zaobiđeš ovaj mob, to ti govorim iz iskustva, ja sam ga imao par mjeseci i totalno me razočarao
    Slažem se s tobom. Brat mi je imao k800i koji mu je ispadao na sve strane, propne se na motoru a on mu iz džepa ispade od trenerke. klizi po cesti, po ekranu, ćoškovi mu pootpadali - doslovno...i nikada se nije ugasio, baterija mu nije ispala, ma ništa... i prodao ga takvog za nekih 600 kn prije 3-4 mj. i kupio novi za 900kn. Tako da se on meni smije kad ja svoga pazim, mazim. Ali kad sam zapeo sada s njime - potpisao pretplatu i eto. Da sam znao da je toliko razmažen ne bih ga uzimao...Ali opet, sviđa mi se, dobar mi je...Kad radi, odličan je. Nije baš da ga mazim i pazim nešto ekstra, to sada isprobavam da vidim šta bi mu moglo biti uzrok restarta. Svaki mob pazim donekle, dok brat moj šuta okolo mobitele... Da sada uzimam mob, možda bih C905 uzeo, ali mislim da i on ima svojih mušica, zar ne...Kada sam kupovao, trebao sam izdvojiti još 700 kn razlike da bih uzeo c905. Tako da sam odlučio k850i za 800kn tele2. Nijedan mob nije savršen. Ja bih preporučio k800i - to je stvarno mobitel na mobitelima - veteran! Stvarno nemam primjedbu na taj mob...kakav c905 i k850...K800 je klasika!
    Zadnji uredio ravilov : 14-04-2009 u 00:50

  18. 'Hvala' kaže:


  19. #17
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A jbg... Da ja razmisljam o mobitelu, upravo bi tako napravio - procitao sve sto nadjem o njemu.

  20. #18
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Mobitel
    Asus Zenfone 3
    Operater
    Bonbon
    Postova
    1.334
    Bodovi
    19.680
    Nivo
    34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pa da. Ja jesam pročitao, ali više sam htio da ga čim prije kupim... Vidio sam da spominju ljudi restarte, ali vidim bilo je to i kod k800, pa izađe novi fw i to se riješi...A ono SE napustio k850. Solidan je ovaj soft, ali tko je mogao znati da SE neće više izdavati... To općenito vrijedi, prvo pročitaj razne recenzije, po forumima, itd - pa onda kupi. Bilo da kupuješ TV, mob, komp, auto, ili čašu. I treba gledati više provjerene stvari, a ne najnoviji mobitel, najnoviju seriju koja je jučer izašla. Ako je nov, ne znači da valja!

  21. #19
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Operater
    T-mobile
    Postova
    130
    Bodovi
    4.833
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.833, Nivo: 16
    Bodovi: 4.833, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 5,0%
    Ukupna aktivnost: 5,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    izgleda da cu odustat od tog moba
    ipak ja ostajem na nokii koja je puno bolja
    hvala ti kaj si se trudio

  22. #20
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Mobitel
    Asus Zenfone 3
    Operater
    Bonbon
    Postova
    1.334
    Bodovi
    19.680
    Nivo
    34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Čuj, sve ovisi o tome što ti treba. Ako ti treba mob samo za pozive i poruke, bit će ti dobar i neki LG mali, za 145 kn. Baterija traje preko tjedan dana i milina. Ako ti je bitan fotoaparat, da možeš ipak uslikati poštenu sliku, traži među sony ericssonima. C905 možda. Ako ne, bit će i nokia dobra neka. Samo sumnjam da su slike dobre. Osim ak su počeli stavljati xenonsku bljeskalicu... Tako da vidi što ti treba i koliko imaš novaca i to je to. SE bi ti bio dobar izbor jer dobiješ više stvari u jednom. Ponavljam, c905 mi se ne čini kao loš izbor. Nešto je bolji od K850i, vjerujem stabilan, nema dječjih bolesti kao k850...i vjerovjatno ga SE neće brzo napustiti, tj. da će biti još koji FW...Ako ti uopće netreba fotoaparat, uzmi nokiu. Fotoaparat je jedna od veeelikih prednosti SE mobitela.

  23. #21
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    No dobro, ovo je ovdje vec malo off-topic, za ovakve rasprave postoji podforum Usporedbe modela...

  24. #22
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Operater
    T-mobile
    Postova
    130
    Bodovi
    4.833
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.833, Nivo: 16
    Bodovi: 4.833, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 5,0%
    Ukupna aktivnost: 5,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    uzimam n79 koji je puno bolji

  25. #23
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    k850i punjenje baterije preko usb kabla

    pozdrav
    može li mi neko pomoći,
    primjetio sam da se baterija ne puni kad mi je spojen mob sa racunarom usb kablom.Da li je stvar u rezimu rada ili?
    Trazio sam po forumu ali nista ...

  26. #24
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2003
    Lokacija
    U kući
    Mobitel
    SE: C905, P1i
    Operater
    098, 091
    Postova
    921
    Bodovi
    14.525
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.525, Nivo: 29
    Bodovi: 14.525, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    *>*<<*<*
    u meniu idi na servisna podešenja i tamo možeš uključiti/isključiti punjenje preko usb-a
    www.karate-nedelisce.hr

    "Zaklela se zemlja raju da se sve tajne (laži) doznaju"

  27. 'Hvala' kaže:


  28. #25
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sta jos nisu u k850 rijesili soft? ja ga planisam sad kupit..malo za promjenu.al ako je soft los..bolje ne..hmm...koje su mu mane jos ostale?


 
+ Odgovori na temu
Stranica 24 od 27 PrvaPrva ... 14 20 21 22 23 24 25 26 27 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Download Uputstava za sve mobitele
    By Downloader in forum Općenito
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 01-11-2009, 14:27
  2. Sony Ericsson novosti
    By KaKaV NeReD in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 10-03-2003, 23:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove