Pozdrav svima, novi sam na forumu pa se još baš i ne snalazim po temama..
Uglavnom, kad koristim flash dok slikam, slike iz blizine budu preeesvjetle!! Kad slikam nekoga izbliza uopće se ne vidi lice osobe, što mi se nikad nije dogodilo na k800. Čini mi se po zvuku da flash i kamera nisu usklađeni pa ako netko zna o čemu se radi, nek javi..
ne znam ako je problem u firmwareu ili driverima za kameru i kak to popravit..?