daj jeli mi moze ko reci jeli ko imao problema u optimi.
jeli vam uvijek skida punom brzinom(torrenti se ne racunaju).
Ja sam od 1.2 na optimi,zadovoljna sam uslugom i nisam imala nikakvih problema,brzine su iste kao i prije ( pa brzina nam je još uvijek od t-coma,nema veze sa optimom ).
Bookmarks