Pa i nije baš da nema veze, ako recimo optima ne bi imala dovoljnu propusnost brzina pada iako ti je t-com stavio kao max brzinu 1024kbits. To se najbolje vidjelo na primjeru vm-mreža koji zbog razno raznih razloga nisu osigurali dovoljnu propusnost i to je rezultiralo očajno sporom vezom s varijacijama u brzini. Ali teško da će se to dogoditi optimi.
Ma sve ja to kužim, ali ti ne kužiš mene. VM je isto išao preko t-coma ali je imao premalu propusnost prema internetu i kad su svi počeli skidati link se zagušio i brzina je padala svima. Ne velim ja da će se to desiti optimi, samo opovrgavam tvrdnju da brzina ovisi samo o t-comu.
Bookmarks