Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 590

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    N79
    Godina
    37
    Postova
    998
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa meni nista nije doslo a poslo sam jos u nedjelju on-line

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2004
    Postova
    206
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Yo!Gurth Pregledaj post
    pa meni nista nije doslo a poslo sam jos u nedjelju on-line
    Bolje bi ti bilo da si posalo faksom,jer kad pošalješ on line prvo ti treba doći poštom njihov zahtjev koji moraš ispuniti,potpisati i to njima poslati,a tek onda dobiješ korisničko,lozinku. na to sve dodaj koliko dana treba poštom da to sve stigne,malo poduže to traje.
    Možeš još poslati zahtjev faksom,sigurno ćeš prije dobiti.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Optima ADSL
    By jay in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 231
    Posljednji post: 19-04-2011, 21:01
  2. Optima WiMAX
    By jay in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 04-10-2008, 01:27
  3. Krajem godine optima nudi adsl
    By Compov in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 14-09-2006, 09:03
  4. Uskoro jeftiniji ADSL konkuretnih davatelja ADSL usluga
    By frish in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 18-07-2006, 23:44
  5. Optima adsl
    By Rvs_Gamer in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 23-01-2006, 14:01

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove