pa meni nista nije doslo a poslo sam jos u nedjelju on-line
pa meni nista nije doslo a poslo sam jos u nedjelju on-line
Bolje bi ti bilo da si posalo faksom,jer kad pošalješ on line prvo ti treba doći poštom njihov zahtjev koji moraš ispuniti,potpisati i to njima poslati,a tek onda dobiješ korisničko,lozinku. na to sve dodaj koliko dana treba poštom da to sve stigne,malo poduže to traje.
Možeš još poslati zahtjev faksom,sigurno ćeš prije dobiti.
Bookmarks