Ajd molim te malo bolje procitaj ovo
Dali imaju negdje ugovori kao kod t-coma, da ih isprintam, ispunim i odmah posaljem, da nemoram cekat njih da mi posalju kuci
Ajd molim te malo bolje procitaj ovo
Dali imaju negdje ugovori kao kod t-coma, da ih isprintam, ispunim i odmah posaljem, da nemoram cekat njih da mi posalju kuci
a da ti to procitas?
http://www.optima.hr/%5Cobrasci%5CZa...fic_usluge.pdf
i thx![]()
malo sam si dao truda i evo nakon nesto vise od 24 sata sam dobio username od optime! Naravno na telefon! Rekli su mi da ako se danas spojim samo jednom nece mi se racunat za cijeli mjesec ali ako se spojim vise od 2 puta onda ce mi racunat svih 70 kuna!
Ovako ljudi... Gledam ovdje svakakve komentare i istinite i neistinite pa da malo pokušam pojasniti neke stvari vezane uz ADSL Traffic uslugu jer sam korisnik iste..
Nije uopće bitno koliko ste se puta spojili. Naime kod inicijalnog, prvog ili kako god hoćete spajanja se naknada računa ovisno o broju dana koliko ste koristili uslugu u prvom mjesecu (ona varijanta - podijeli se iznos naknade na broj dana u mjesecu i pomnoži sa brojem korištenih dana). Svaki slijedeći mjesec plaća se puni iznos naknade ukoliko ste imali barem jedno spajanje. Ukoliko se u tekućem mjesecu niste niti jednom spojili nećete uopće platiti mjesečnu naknadu za taj mjesec.
Što se pak tiče ugovora/zahtjeva, većina usluga kod telekomunikacijskih operatora se realizira putem zahtjeva koji poprima status ugovora njegovim potpisivanjem od strane korisnika te prihvaćanjem od strane operatora...
Eto toliko od mene... ako bude kakvih pitanja javite...
Bookmarks