Jel ikako moguce postic to da ti internet (tj. data usluge) radi samo ako imas na web 'n' walku dovoljno MB, a ne da ti se nakon automatski prebaci na ultra-skupu free-surf tarifu? Jer ovo je uzasno, ak slucajno ostanes bez MB na web 'n' walku odu sve pare u sekundi jer je ova FreeSurf tarifa 33 puta skuplja tj. 60 kn/MB.


Odgovori uz citat

Bookmarks