Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 373

Tema: Web´n´walk

Hybrid View

  1. #1
    Forum Admin Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger First ClassOverdrive

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Nokia 8, Xperia X Compact
    Operater
    tomato, Vip
    Godina
    33
    Postova
    3.114
    Bodovi
    59.097
    Nivo
    59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    38 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Prepaid sam. znači, svaki mjesec trebam aktivirati w'n'w?

  2. #2
    Najforumaš 2011. Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    1+3T
    Operater
    tomato
    Godina
    36
    Postova
    1.970
    Bodovi
    22.432
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.432, Nivo: 36
    Bodovi: 22.432, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao mario92 Pregledaj post
    Prepaid sam. znači, svaki mjesec trebam aktivirati w'n'w?
    Da,svaki mjesec,tj vrijedi ti 30 dana A ako ne potrošiš sve prenosi ti se u sljedeće razdoblje

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registeredVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    .........
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro
    Operater
    099
    Godina
    51
    Postova
    670
    Bodovi
    14.543
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.543, Nivo: 29
    Bodovi: 14.543, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Sniper Pregledaj post
    Da,svaki mjesec,tj vrijedi ti 30 dana A ako ne potrošiš sve prenosi ti se u sljedeće razdoblje
    Gdje stoji obavijest da to kad ne potrosis sve MB iz w´n´w se prenosi ui slijedeci mjesec? To nigdje nisam vidio!
    U školu sam im´o ja petice sve, samo iz vladanja bogami ne!

  4. #4
    SMSator Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    LG L90 Dual
    Operater
    vip TELE2
    Godina
    45
    Postova
    3.134
    Bodovi
    68.694
    Nivo
    63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Sator Pregledaj post
    Gdje stoji obavijest da to kad ne potrosis sve MB iz w´n´w se prenosi ui slijedeci mjesec? To nigdje nisam vidio!
    Samo treba bolje pogledati sadržaj internet stranice T-Mobilea

    Opcija web'n'walk

    Želite li se spajati na internet putem mobilnog telefona i u svakom trenutku znati što se događa u gradu, posljednje vijesti iz svijeta, provjeriti e-mail, rezervirati mjesta u kazalištu, kinu ili često downloadate t-zones sadržaje, aktivirajte Simpa web'n'walk podatkovni paket i za samo 15 kn dobivate 10 MB podatkovnog prometa. Paket možete iskoristiti u roku do 30 dana od trenutka aktivacije.

    Još niste koristili opciju web'n'walk? Aktivirajte je sada jer naknada za svaku od prve tri uzastopne aktivacije web'n'walk podatkovnog paketa iznosi 1 kunu.

    Ukupnu količinu podataka, te rok do kojeg možete koristiti svoj web'n'walk paket saznajte biranjem koda *200*4# i stići će vam SMS poruka.

    Novi web’n’walk paket se ne aktivira automatski po isteku 30 dana, već ga je potrebno ponovno aktivirati. Istovremeno možete aktivirati neograničen broj web'n'walk podatkovnih paketa ako na računu imate potreban iznos. Novi paket možete aktivirati i prije isteka postojećeg, a iznos novog paketa pribrojit će se preostalom iznosu već aktiviranog. Rok valjanosti podatkovnog paketa će biti 30 dana od aktivacije posljednjeg aktivnog paketa. Nakon što istekne 30 dana ili potrošite podatkovni paket, naplata se vrši prema cjeniku za Free surf: 5,98 kn za 100 kB prenesenih podataka. Ukoliko ne iskoristite svoj web’n’walk podatkovni paket u roku od 30 dana, kupite novi web'n'walk paket i neiskorišteni dio pribrojit će se novom paketu. Simpa web'n'walk podatkovni paket nije moguće koristiti dok ste gost u mreži stranog operatora, već će se podatkovni promet naplatiti prema T-Mobile HR cjeniku za roaming.

  5. #5
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registeredVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    .........
    Mobitel
    Xiaomi Redmi Note 8 Pro
    Operater
    099
    Godina
    51
    Postova
    670
    Bodovi
    14.543
    Nivo
    29
    Bodovi: 14.543, Nivo: 29
    Bodovi: 14.543, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zar ne bi bilo normalno da te sms-o obavijeste na kraju mjeseca jesi li potrosio i koliko imas u slijedecem mjesecu!?!!??!! Ovak sam ko sljepac! Meni ovaj kod *200*4# ne radi!
    U školu sam im´o ja petice sve, samo iz vladanja bogami ne!


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove