Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jun 2011
    Postova
    24
    Bodovi
    4.690
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.690, Nivo: 16
    Bodovi: 4.690, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa evo ovako posto sam amater u ovome a pokusavam nesto nauciti imaj strpljenja samnom molim te ono iz posta 7 sam pokusao ali se nista nije dogodilo elem mozda i nisam uradio kako treba,sa interneta sam skinuo onaj tc i instalirao ga na karticu jer pri samom skidanju sa interneta me pita gde da ga smestim pa sam ga smestio u praznu karticu kao sto si napisao,ili je to trebalo drgacije da se uradi?pa sam posle pokusao sa ovim programom mireo,skinuo sam program otvorio folder i ono u njemu iskopirao na mojoj sd kartici eto to sam uradio ali dalje nisam znao uz svu dobru volju, i hteo bi da napomenem sve ovo pokusavam ne zato sto necu da nekom platim da mi odradi i gotovo to je najlakse i nije problem nego jednostavno onaj osecaj kad nesto sam uspes da odradis....normalno uz pomoc ovog foruma i dobrih i strpljivih.neznam zasto nema za navigacije onako lepo objasnjeno korak po korak kao za garmin xt koji se ubacuje na nokiju n95,citajuci polako sam sam uspeo da stavim na nokiju navigaciju i radi super

  2. #2
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,4%
    Ukupna aktivnost: 99,4%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao batoboy Pregledaj post
    pa evo ovako posto sam amater u ovome a pokusavam nesto nauciti imaj strpljenja samnom molim te ono iz posta 7 sam pokusao ali se nista nije dogodilo elem mozda i nisam uradio kako treba,sa interneta sam skinuo onaj tc i instalirao ga na karticu jer pri samom skidanju sa interneta me pita gde da ga smestim pa sam ga smestio u praznu karticu kao sto si napisao,ili je to trebalo drgacije da se uradi?pa sam posle pokusao sa ovim programom mireo,skinuo sam program otvorio folder i ono u njemu iskopirao na mojoj sd kartici eto to sam uradio ali dalje nisam znao uz svu dobru volju, i hteo bi da napomenem sve ovo pokusavam ne zato sto necu da nekom platim da mi odradi i gotovo to je najlakse i nije problem nego jednostavno onaj osecaj kad nesto sam uspes da odradis....normalno uz pomoc ovog foruma i dobrih i strpljivih.neznam zasto nema za navigacije onako lepo objasnjeno korak po korak kao za garmin xt koji se ubacuje na nokiju n95,citajuci polako sam sam uspeo da stavim na nokiju navigaciju i radi super
    Najvjerojatnije nisi nešto napravio kako treba , onaj fajl koji sam poslao "zapakiran" je u raru i njega treba najprije raspakirati na PC-u zatim kopirati na karticu , mora biti u Folderu MobileNavigator ... Kolega Martin2000 koji je imao isti problem kaže da to radi , što bi značilo da će radit bilo koji drugi program ili Navigacija . To sam poslao da bih ustanovio na koji se način pokreće Tvoja navigacija ... To što želiš sam napraviti i ako uspiješ u tome je pohvalno , i ja sam takav ...

    Objašnjavanje korak po korak nije moguće, svaki je uređaj drugačiji , ako uređaj nisi imao u rukama ili nisi na njemu radio , ja taj Symorp S35 nisam nikad niti vidio , ali već po iskustvu mogu odredit u čemu se radi , ali bez dovoljno podataka nemogu napraviti ništa ...
    Nema toga uputstva "korak po korak" , a da bude univerzalan za sve vrste odnosno modele navigacija . Postupak instalacije karata (Mapa) najednostavniji je kod Garmina , svi njegovi uređaji koriste isti sistem postavljanja karata i kod njega nije problem .
    Kod ovih drugih na bazi WinCE je druga priča , izgubiš li SD sa sistemom pokretanja Navi programa uređaj nije u "voznom" stanju ... Upišeš li nešto krivo na njegovoj memoriji on nezna gdje mu je šta . Isti je problem i kod "telefonske" navigacije u Androidu , Symbianu ili nekom drugom mobilnom OS_u ...

    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-01-2012, 19:38
  2. TOSHIBA Satellite A100-011 vs. TOSHIBA Satellite A100-599
    By viruango in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 28-01-2008, 15:05
  3. D900i-Dali se Frimware može ubaciti u D900
    By Slatky in forum Samsung
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 08-07-2007, 11:02
  4. Toshiba Satellite a100-036
    By mamut in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-04-2007, 21:11

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove