
Izvorno postao
batoboy
pa evo ovako posto sam amater u ovome a pokusavam nesto nauciti imaj strpljenja samnom molim te ono iz posta 7 sam pokusao ali se nista nije dogodilo elem mozda i nisam uradio kako treba,sa interneta sam skinuo onaj tc i instalirao ga na karticu jer pri samom skidanju sa interneta me pita gde da ga smestim pa sam ga smestio u praznu karticu kao sto si napisao,ili je to trebalo drgacije da se uradi?pa sam posle pokusao sa ovim programom mireo,skinuo sam program otvorio folder i ono u njemu iskopirao na mojoj sd kartici eto to sam uradio ali dalje nisam znao uz svu dobru volju, i hteo bi da napomenem sve ovo pokusavam ne zato sto necu da nekom platim da mi odradi i gotovo to je najlakse i nije problem nego jednostavno onaj osecaj kad nesto sam uspes da odradis....normalno uz pomoc ovog foruma i dobrih i strpljivih.neznam zasto nema za navigacije onako lepo objasnjeno korak po korak kao za garmin xt koji se ubacuje na nokiju n95,citajuci polako sam sam uspeo da stavim na nokiju navigaciju i radi super
Bookmarks