skinuo sam ovaj Mireo Ginius Truck viaGPS 3.1r10 Black Edition kopirao na karticu i nista se nije desilo isto ko i pre
skinuo sam ovaj Mireo Ginius Truck viaGPS 3.1r10 Black Edition kopirao na karticu i nista se nije desilo isto ko i pre
Njprije nisi odgovorio dali radi ono što sam poslao na postu #7 (O tome sve ovisi , da bi se krenulo dalje) !?
Da bi radio Mireo Ginius Truck viaGPS 3.1r10 Black Edition onda se njegov Folder mora zvati mobilenavigator , a izvršni "fajl" mobilenavigator.exe
Ovako:
\SDMMC\MobileNavigator\MobileNavigator.exe
Ka d bi bilo tako jednostavno !? Onda ne bi trebalo foruma, nije dovoljno napisati , " kopirao sam na karticu i ništa se nije desilo " , što si kopirao i kako !? Rado bih pomogao , ali ja moram iz Tebe "izvlačit" i postavljat pitanja ...
PS: Nadam se da gospodin Sljaka , ima više "živaca" od mene ...![]()
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Bookmarks