Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Nov 2012
    Postova
    4
    Bodovi
    9
    Nivo
    1
    Bodovi: 9, Nivo: 1
    Bodovi: 9, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    prekopirao sam karticu na hd. Vidim da je cela instalacija gps na kartici, i da ikonica Navigation pokrece .exe
    Samo zbog iskustva i mapa sto vec imam, sam mislio da stavim garmin. Ne znam koliko redovno ima update karti za iGo.

  2. #2
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,4%
    Ukupna aktivnost: 99,4%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Martin2000 Pregledaj post
    prekopirao sam karticu na hd. Vidim da je cela instalacija gps na kartici, i da ikonica Navigation pokrece .exe
    Samo zbog iskustva i mapa sto vec imam, sam mislio da stavim garmin. Ne znam koliko redovno ima update karti za iGo.
    iGO Primo je dobra Navigacija , pogotovo za uređaje s WinCe .

    Mape (karte) koje koristiš na Garmin nuvi uređaju odgovaraju i za GarminXT , ali nesmiju biti veće od 2GB .
    AdriaRoute NT 4.10 i SCG NT 2.70 odgovaraju , jer su količinski u MB vrlo male u odnosu na cijelu
    Europu koja je velika oko 2.8 GB ... Koristiš li Mape preko MapSource onda nemaš problema jer možeš
    sam odrediti veličinu ...

    Prije nego natjeraš GarminXT da radi na navedenom uređaju , razmisli ipak o nekoj Navigaciji , kao
    što imaš "backup" za iGO Primo , ako Ti i proradi GarminXT uglavnom ćeš imati više problema nego
    koristi , rezultati nikakvi ! Garmin je najbolji na njegovim uređajima , ovo drugo je samo igrarija
    ( zaje....a ) .
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  3. #3
    very old s-mod Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points
    Nagrade:
    Community Award

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Duga Resa (uskoro ;) )
    Mobitel
    Vidi gore i još neki HTC
    Operater
    samo ne A1
    Godina
    62
    Postova
    6.816
    Bodovi
    62.269
    Nivo
    60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Martin2000 Pregledaj post
    prekopirao sam karticu na hd. Vidim da je cela instalacija gps na kartici, i da ikonica Navigation pokrece .exe
    Samo zbog iskustva i mapa sto vec imam, sam mislio da stavim garmin. Ne znam koliko redovno ima update karti za iGo.
    Ako ti nije problem, bilo bi dobro uploadat negdje orginalni sadržaj sa kartice. Iako je sve to u principu isto, postoje razlike u detaljima. Ne bi bilo loše imati i to u arhivi. Uploadat možeš i bez karata, one su iste za sve verzije.
    In vino veritas !
    Omnia mea mecum porto !
    Alea iacta est !


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-01-2012, 19:38
  2. TOSHIBA Satellite A100-011 vs. TOSHIBA Satellite A100-599
    By viruango in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 28-01-2008, 15:05
  3. D900i-Dali se Frimware može ubaciti u D900
    By Slatky in forum Samsung
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 08-07-2007, 11:02
  4. Toshiba Satellite a100-036
    By mamut in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-04-2007, 21:11

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove