Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Nov 2012
    Postova
    4
    Bodovi
    9
    Nivo
    1
    Bodovi: 9, Nivo: 1
    Bodovi: 9, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam isti problem.
    Radi tootal commander.
    Da li postoji nacin da se stavi garmin xt na ovaj uredjaj? Igram se vec par dana sa njim i bez uspeha.
    hvala

  2. #2
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,4%
    Ukupna aktivnost: 99,4%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Martin2000 Pregledaj post
    Imam isti problem.
    Radi tootal commander.
    Da li postoji nacin da se stavi garmin xt na ovaj uredjaj? Igram se vec par dana sa njim i bez uspeha.
    hvala
    Misliš na Symorp S35-A100 , dali radi onaj Total Commander kako sam ga ja poslao ili si nešto prerađivao ...

    Sa Garminom nećeš na "zelenu granu" , program je užasan vuče Linux "korjene" - neće radit GPS , explorer u
    pozadini , uglavnom trud je ne isplativ ...

    Pokušaj staviti Mireo Ginius Truck viaGPS 3.1r10 Black Edition
    Treba samo podesiti putanju Mapa i GPS port u Ordinale.exe .

    Ne budeš se mogao snaći , javi se ponovo !

    Radi i iGO Primo , koji je po meni bolji nego Mireo , po mogućnostima , izgledu i t d... (o tome kasnije) ...
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?

  3. #3
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Nov 2012
    Postova
    4
    Bodovi
    9
    Nivo
    1
    Bodovi: 9, Nivo: 1
    Bodovi: 9, Nivo: 1
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    onako kako si stavio radi total commander, nista nisam menjao.
    Ovaj gps sam dobio, i na njemu je bio Primo.
    Ja imam novi 2495 i na telefonu imam garmin xt, pa mi je bila zelja da i na ovo da stavim. Nasao sam razne garmine xt za windows ce ali nijedan nisam uspeo da stavim.

  4. #4
    Forumaš Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Jun 2011
    Postova
    24
    Bodovi
    4.690
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.690, Nivo: 16
    Bodovi: 4.690, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Ukupna aktivnost: 21,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    skinuo sam ovaj Mireo Ginius Truck viaGPS 3.1r10 Black Edition kopirao na karticu i nista se nije desilo isto ko i pre

  5. #5
    GPS Navigator Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Grad na brege malo ponad mora
    Mobitel
    Hello Moto, Edge 50 Neo
    Operater
    Telemach
    Godina
    70
    Postova
    3.989
    Bodovi
    96.961
    Nivo
    75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Bodovi: 96.961, Nivo: 75
    Ukupna aktivnost: 99,4%
    Ukupna aktivnost: 99,4%
    Mentioned
    69 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao batoboy Pregledaj post
    skinuo sam ovaj Mireo Ginius Truck viaGPS 3.1r10 Black Edition kopirao na karticu i nista se nije desilo isto ko i pre
    Njprije nisi odgovorio dali radi ono što sam poslao na postu #7 (O tome sve ovisi , da bi se krenulo dalje) !?




    Da bi radio Mireo Ginius Truck viaGPS 3.1r10 Black Edition onda se njegov Folder mora zvati mobilenavigator , a izvršni "fajl" mobilenavigator.exe

    Ovako:
    \SDMMC\MobileNavigator\MobileNavigator.exe

    Ka d bi bilo tako jednostavno !? Onda ne bi trebalo foruma, nije dovoljno napisati , " kopirao sam na karticu i ništa se nije desilo " , što si kopirao i kako !? Rado bih pomogao , ali ja moram iz Tebe "izvlačit" i postavljat pitanja ...


    PS: Nadam se da gospodin Sljaka , ima više "živaca" od mene ...
    Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-01-2012, 19:38
  2. TOSHIBA Satellite A100-011 vs. TOSHIBA Satellite A100-599
    By viruango in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 28-01-2008, 15:05
  3. D900i-Dali se Frimware može ubaciti u D900
    By Slatky in forum Samsung
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 08-07-2007, 11:02
  4. Toshiba Satellite a100-036
    By mamut in forum Prijenosnici, tableti, hibridi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-04-2007, 21:11

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove