a za gospodina sljaka pitanje kako da zalepim ovde ove slike koje sam snimio trudim se ali ne vidim kakoo
Slike moraš uploadati negdje drugdje. Na neki hosting za razmjenu slika, pa onda staviti ovdje link. Imaš ikonu za to, pored ikone za linkove 7. po redu.
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
Bookmarks