Haha.
Ne funkcionira ti to tako. Mreza koju iznajmljuje t-mobile je iovako prekapacitirana za njih, i cijena najma je zato i niza. Jer ako ne iznajme, trosak im je isti. Zato tele2 placa puno manje za najam mreze nego sto bi ih kostao brzi razvoj vlastite mreze (sto podrazumijeva visoki stupanj zaduzenosti)
Bookmarks