Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 390

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Xiaomi Mi9T
    Operater
    TELE2
    Postova
    528
    Bodovi
    15.087
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.087, Nivo: 29
    Bodovi: 15.087, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao igor999 Pregledaj post
    Kakve su to gluposti, pa valjda mu je u interesu da bude jeftiniji, da privuce što više korisnika...
    E nije baš tako. VIP ima tomato te s njima konkurira u segmentu najjeftinijih mreža. VIP se reklamira kao pouzdana, kvalitetna mreža koja brine za svoje korisnike i kad ih nazoveš "sve će napravit da budeš zadovoljan" ono ulizivanje u pakšu ali ćeš zato ti to sve dobro platit. Tele2 im je s revolucijom zadao preveliki udarac i morali su se prilagodit toj ponudi zbog naglog gubitka korisnika.
    VIP je kvalitetnija mreža ali je pederska firma jer danas je savršena tarifa a sutra je već mogu ukinut i vratit te na neku njihovu klasičnu tarifu zato ne volim VIP a to isto rade i sa tomatom. Zato sam siguran kod tele2 jer je on prvi koji skida cijene i zadaje probleme konkurenciji. Isto tako bilježi konstantni rast u udjelu tržišta!
    Zadnji uredio Memphis : 17-05-2012 u 10:45

  2. #2
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2008
    Operater
    Vip i Telenor
    Postova
    142
    Bodovi
    17.875
    Nivo
    32
    Bodovi: 17.875, Nivo: 32
    Bodovi: 17.875, Nivo: 32
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Memphis Pregledaj post
    E nije baš tako. VIP ima tomato te s njima konkurira u segmentu najjeftinijih mreža. VIP se reklamira kao pouzdana, kvalitetna mreža koja brine za svoje korisnike i kad ih nazoveš "sve će napravit da budeš zadovoljan" ono ulizivanje u pakšu ali ćeš zato ti to sve dobro platit. Tele2 im je s revolucijom zadao preveliki udarac i morali su se prilagodit toj ponudi zbog naglog gubitka korisnika.
    VIP je kvalitetnija mreža ali je pederska firma jer danas je savršena tarifa a sutra je već mogu ukinut i vratit te na neku njihovu klasičnu tarifu zato ne volim VIP a to isto rade i sa tomatom. Zato sam siguran kod tele2 jer je on prvi koji skida cijene i zadaje probleme konkurenciji. Isto tako bilježi konstantni rast u udjelu tržišta!
    Nije problem ni u jednom operateru, nego u tržištu. RH tržište je relativno malo i vec je zasiceno, pa operateri nemaju velike mogucnosti za širenje.
    Sad svi mjenjaju taktike i daju usluge bez mobitela, što u konacnici, gledajuci unazad pet ili šest godina kad su davali mobitele za kunu (i to dobre), a derali na uslugama dolazi na isto.

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Xiaomi Mi9T
    Operater
    TELE2
    Postova
    528
    Bodovi
    15.087
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.087, Nivo: 29
    Bodovi: 15.087, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao igor999 Pregledaj post
    Nije problem ni u jednom operateru, nego u tržištu. RH tržište je relativno malo i vec je zasiceno, pa operateri nemaju velike mogucnosti za širenje.
    Sad svi mjenjaju taktike i daju usluge bez mobitela, što u konacnici, gledajuci unazad pet ili šest godina kad su davali mobitele za kunu (i to dobre), a derali na uslugama dolazi na isto.
    Joj prijatelju ... bez uvrede ali nemaš pojma i nemoj najsjedat na te Mudrinićeve fore. Ima mjesta koliko hoćeš ima mjesta za još 10 operater samo što će ti takve glavešine pričat takve nebuloze zato što onda oni gube tržište i nemaju više tolike profite. Jedna nizozemska koje je veća država od naše ima 40 operatera! Tako da te fore o zaisićenosti su priče za malu djecu. Što se tiće telefona to je zbog novog zakona u kojem možeš raskinut ugovor prije isteka ali moraš platiti razliku u popustu (benefitu). Zato je tele2 digao cijene iako je bio najjfetinij što se tiče aparata.

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Opatija
    Mobitel
    HTC Desire, E63
    Operater
    VIP,Tele2, T-mobile
    Postova
    385
    Bodovi
    16.945
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.945, Nivo: 31
    Bodovi: 16.945, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Memphis Pregledaj post
    VIP je kvalitetnija mreža ali je pederska firma jer danas je savršena tarifa a sutra je već mogu ukinut i vratit te na neku njihovu klasičnu tarifu
    Kako to misliš? Piše u uvjetima:

    1. Tarifni model Savršena dostupna je za aktivaciju u promotivnom periodu od 16.5.2012. do 15.6.2012. a korisnici koji ih aktiviraju u navedenom periodu mogu ih koristiti neograničeno.

    Ne mogu ukinut tarifu, nego je samo ugasiti za nove korisnike.
    T10 -> T28 -> T630 -> x700 -> K800 ->E63 ->HTC Desire -> K800 (zamjena :) -> JiayuG3 ->S4 ->S6 -> Huawei Mate 8 -> Note 8 -> Xiaomi Mi11


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Tele2 X8
    By strikan in forum Tele 2
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 04-02-2011, 21:48
  2. Revolucija mobinog gayminga stize i na symbian
    By Shamanix in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 19-04-2007, 09:49
  3. mms tele2 help
    By Igor_zgb in forum Tele 2
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 22-08-2006, 23:49
  4. Tele2 Pin?
    By Punio4 in forum Tele 2
    Odgovora: 58
    Posljednji post: 20-02-2006, 18:06
  5. Tele2.hr
    By ojpi in forum Tele 2
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 02-02-2006, 13:09

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove