Nije problem ni u jednom operateru, nego u tržištu. RH tržište je relativno malo i vec je zasiceno, pa operateri nemaju velike mogucnosti za širenje.
Sad svi mjenjaju taktike i daju usluge bez mobitela, što u konacnici, gledajuci unazad pet ili šest godina kad su davali mobitele za kunu (i to dobre), a derali na uslugama dolazi na isto.



Odgovori uz citat
Bookmarks