Molio bih Navigon (program i karta HR) za Xperiu X8. Stavio sam IGO ali je prespor i vuce se
U postu 119 Dac je sve lijepo objasnio. Čitaj i napravi po tim aputama.
P.S. Inače drugi puta malo čitaj jer je ovaj forum namijenjen Navigonu i sigurno ima koji link za navigaciju. Znači, imaš na postu broj 119. Bok
Bookmarks