Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 12 od 21 PrvaPrva ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 276 do 300 od 536

Hybrid View

  1. #1
    GSM-Java™ Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2003
    Lokacija
    Hrvatska
    Mobitel
    HTC One Dual SIM
    Operater
    VIPme,T-Mobile,Tele2
    Postova
    2.070
    Bodovi
    30.904
    Nivo
    42
    Bodovi: 30.904, Nivo: 42
    Bodovi: 30.904, Nivo: 42
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni se Navigon ruši na Galaxy S Darky ROM 10... Ima li lijeka?
    Forumaš godine :)

  2. #2
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne radi ni meni, valjda zbog Gingerbreada...

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2008
    Mobitel
    Asus Zenfone 3
    Operater
    Bonbon
    Postova
    1.334
    Bodovi
    19.680
    Nivo
    34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Bodovi: 19.680, Nivo: 34
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    To svi izgleda znaju podesiti Navigon osim mene!?? Ima puno raznih datoteka koje treba staviti na razno razna mjesta - a kad tome pridodamo da vidim da treba staviti sve glasove ili sve mape, da ako se maknu drugi jezici da neradi i ostale međuovisne komplicirane stvari - ja ostanem zbunjen! Jel može netko napisati 2-3 rečenice s linkom što da skinem i gdje da stavim da bih imao Hrvatsku navigaciju...?

  4. #4
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Dec 2008
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imam problem, stavio san navigon i prilikom instalacije trazi spajanje i kaze da nema dovoljno mjesta na kartici (1 giga) iako sam izbacio nepotrebne karte i glasove tako ga mjesta mora biti dovoljno.

  5. #5
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2008
    Postova
    40
    Bodovi
    3.846
    Nivo
    14
    Bodovi: 3.846, Nivo: 14
    Bodovi: 3.846, Nivo: 14
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao hektordog Pregledaj post
    imam problem, stavio san navigon i prilikom instalacije trazi spajanje i kaze da nema dovoljno mjesta na kartici (1 giga) iako sam izbacio nepotrebne karte i glasove tako ga mjesta mora biti dovoljno.
    Zato jer samo navigonu treba 2 giga

  6. #6
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Malo si paranoican... Da je ovo neka hackana trojan verzija, ne mislis li da bi to dosad vec netko primijetio?
    To sluzi za POI i slicno - kad nadje neku "poznatu" adresu za koju u bazi POI-ja ima i broj telefona, daje ti opciju da nazoves taj broj izravno iz aplikacije.

  7. #7
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Motorola Milestone
    Operater
    Vip
    Godina
    33
    Postova
    487
    Bodovi
    2.500
    Nivo
    11
    Bodovi: 2.500, Nivo: 11
    Bodovi: 2.500, Nivo: 11
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao jag Pregledaj post
    hmm, raspakirah rar. iz posta 119 (unutra su 3.5 i 2.61) i pokušavam instalirati 2.6.1
    Tijekom instalacije, uobičajena provjera/upozorenje kojim dozvoljavaš aplikaciji koju instaliraš da ima razna prava, između ostalog:
    - čitaj kontaktne podatke
    - čitaj status telefona
    - izravno zovi telefonske brojeve ????

    Što će to jednoj navigacijskoj aplikaciji?
    Je li to normalno? Ili je to "customizirana" crack verzija koja npr. "u slobodno vrijeme" neopazice zove telefonske brojeve negdje na drugom kraju svijeta...
    U Copilotu, kada kliknes na recimo Osnovna Skola xy, pise ti ispod nje broj telefona, i ti mozes "izravno zvati"... tako je i u Navigonu... razumijes?


    EDIT Garmin kupuje Navigon ?!

    http://www.bug.hr/vijesti/garmin-kup...on/109123.aspx

  8. #8
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jun 2011
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao n3n0 Pregledaj post
    U Copilotu, kada kliknes na recimo Osnovna Skola xy, pise ti ispod nje broj telefona, i ti mozes "izravno zvati"... tako je i u Navigonu... razumijes?
    hmda, ima smisla. ;-)
    Makar uopće mi nije teško zamisliti aplikaciju/igru koja uz svoju "osnovnu" funkciju ima i neki takav dialer virus prikačen.

    Nego, zapeo sam kod povezivanja s Navigon Freshom... Acc je ok, ali kaže da "nije detektiran ni jedan uređaj".... A mob je Samsung Galaxy S i spojen je USB-om s PC-om i iz windoza mogu uredno browsati po kartici/telefonu. Jel nesto krivo radim, ili...?

  9. #9
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stavi karticu u čitač i onda probaj....

  10. #10
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jun 2011
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Inovator Pregledaj post
    Stavi karticu u čitač i onda probaj....
    Heh, a što ako nemam externu sd karticu? Navigon je instaliran na internoj od 8GB (Samsung Galaxy S). Uopće ne znam kako ga nagovoriti da išta instalira na vanjsku. Ili kako ga nagovoriti da barem karte sprema na vanjsku?
    Sve one varijante prebacivanja aplikacija telefon<->sd kartica, zapravo se misli na internu sd karticu.

  11. #11
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Chief_Wolfinjo Pregledaj post
    već sam našao , a inače ako link ne radi onda ga
    treba zamjeniti ispravnim !
    Teško je ljudima pratiti statuse objavljenih linkova, ukoliko uočiš da je down, prijavi post, amožeš u prijavi staviti i valjan link, ukoliko si ga našao, kao u konkretnom slučaju.

    = Citat = Izvorno postao jag Pregledaj post
    Heh, a što ako nemam externu sd karticu? Navigon je instaliran na internoj od 8GB (Samsung Galaxy S). Uopće ne znam kako ga nagovoriti da išta instalira na vanjsku. Ili kako ga nagovoriti da barem karte sprema na vanjsku?
    Sve one varijante prebacivanja aplikacija telefon<->sd kartica, zapravo se misli na internu sd karticu.
    Samo da definiramo neke stvari, interna/externa SD kartica? Ono što sam ja tebi rekao jest da izvadiš microSD karticu iz uređaja, ubaciš u čitač i posao obaviš tako.

  12. #12
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    144
    Bodovi
    9.787
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.787, Nivo: 23
    Bodovi: 9.787, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Slozio sam navigon navigaciju 3.5.0 na samsung galaxy s i radi dobro...
    No ipak imam tri pitanja, napravio sam update neznam da li na market place ili nnegdje drugdje i sad imam verziju 3.6.0 i sve radi na sammy galaxy i9000, no kad odem na verziju gdje mi pise 3.6.0, zadnja kucica su obavijesti i pise ovako: Mobile navigator 3.6 fuer Android, i ispod pise 25.07.11, 23:59:00 - da li to znaci da ce tog datume isteci, jel to trial sada ili kaj... u xml fileu mi sve pise kao za 3.5.0 samo sto je 3.6.0 - jel to uredu ili ce 25.07 u ponoc postati trial?
    Drugo pitanje, da li moze Hrvatski jezik za navigiranje jel ga vidim u xml update, ali mi je mobitel na njemackom, pa je njemacki govor, a nema opciju da imam na hrvatskom samo sucelje mobitela.
    i trece pitanje, imam i externu karticu ali je nisam uspio instaliratzi na nju, nego na internu sd karticu, da li je imoguce i kako je moguce instalirati na externu sd karticu...
    hvala.

  13. #13
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranOverdriveTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    DS9
    Operater
    Tele2
    Godina
    38
    Postova
    1.796
    Bodovi
    47.378
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    može mi netko objasniti kako da skinem skrekanu apk ako link ne radi ???
    može netko upluadati na drugi link ?
    http://sharebee.com/e7600351

    hvala !

  14. #14
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2010
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Motorola Milestone
    Operater
    Vip
    Godina
    33
    Postova
    487
    Bodovi
    2.500
    Nivo
    11
    Bodovi: 2.500, Nivo: 11
    Bodovi: 2.500, Nivo: 11
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Chief_Wolfinjo Pregledaj post
    može mi netko objasniti kako da skinem skrekanu apk ako link ne radi ???
    može netko upluadati na drugi link ?
    http://sharebee.com/e7600351

    hvala !
    Pa... google it!

    Mobilism, IPMart...

  15. #15
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranOverdriveTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    DS9
    Operater
    Tele2
    Godina
    38
    Postova
    1.796
    Bodovi
    47.378
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao n3n0 Pregledaj post
    Pa... google it!

    Mobilism, IPMart...
    već sam našao , a inače ako link ne radi onda ga
    treba zamjeniti ispravnim !

  16. #16
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jun 2011
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ljudi a kak ja da to napravim ovo meni izgleda kao da pričate o svemirskom brodu, kak da jedan jaaaa to napravim? pomoć

  17. #17
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kompletne detaljne upute su u prvom postu. Upute bi trebale biti dovoljno jednostavne za bilo koga tko poznaje osnove Android OS-a. Ako ih ne znas slijediti... Jbg, onda moguce da prvo trebas malo (samo)edukacije o Androidu opcenito.

  18. #18
    Forum Admin Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    /root/home/
    Mobitel
    DynaTAC 8000X
    Godina
    44
    Postova
    6.913
    Bodovi
    151.800
    Nivo
    93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Bodovi: 151.800, Nivo: 93
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    21 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    U tome da Ginger nije podržan u toj verziji Navigona

  19. #19
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hvala Inovator , instalirao sam 3.6.1 - RADI, ali gotovo neupotrebljivo budući da se zna srušit kod pokretanja ili kalkulacije rute ili jednostavno kad mu dođe.
    Preostaje samo čekati i korititi se nekom navigacijom izgleda. LP

  20. #20
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2009
    Mobitel
    HUAWEI Mate 9
    Operater
    T-mobile
    Postova
    81
    Bodovi
    9.002
    Nivo
    22
    Bodovi: 9.002, Nivo: 22
    Bodovi: 9.002, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tražio sam malo po temi, ali čini mi se da još nije bilo riječi o ovom problemu. Mob je HTC Desire HD. Unutra je zadnji softver 2.36.405.8. Pratio sam tutorial iz prvog posta i tutorial sa ovog linka http://www.red-gsm.net/t48846/ i svaki puta nakon što snimim i pokrenem verziju 2.6.1. izbacuje mi ovu informaciju:

    "Aplikacija Navigon (postupak com.navigon.navigator) nenadano se zaustavio. Pokušajte ponovno."

    Naravno pokušao sam, ali bez rezultata. Bilo kakav savjet je dobrodošao.

  21. #21
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2010
    Postova
    329
    Bodovi
    9.462
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.462, Nivo: 23
    Bodovi: 9.462, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nadji post od Daca, mislim da je post 119. Instaliraj po redu i po uputama i nemas gdje fulati.

  22. #22
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2009
    Mobitel
    HUAWEI Mate 9
    Operater
    T-mobile
    Postova
    81
    Bodovi
    9.002
    Nivo
    22
    Bodovi: 9.002, Nivo: 22
    Bodovi: 9.002, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Jesam više puta i uvijek ista greška. Ne znam ima li to ikakve veze sa novim softverom u mobitelu. Ako itko ima Desire HD sa zadnjom verzijom softvera (2.36.405.8.) i da je uspio instalirati Navigon neka potvrdi. Barem ću znati da ja u nečemu griješim, iako sam cijeli postupak iz posta 119. ponovio nekoliko puta.

  23. #23
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zg,
    Mobitel
    Huawei Mate 10 Pro,
    Operater
    091, 095,
    Postova
    1.743
    Bodovi
    22.406
    Nivo
    36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Bodovi: 22.406, Nivo: 36
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam imao tu verziju softvera ali jučer sam updejtao na 2.50.405.2 i na oba Navigon radi bez greške, imam verziju 3.5.4
    PREDATOR

  24. #24
    Svježe registriran Postignuća:
    1000 Experience PointsVeteran

    Datum registracije
    Aug 2011
    Postova
    4
    Bodovi
    4.334
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.334, Nivo: 15
    Bodovi: 4.334, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pozdrav.
    Imam Transonic PNA-7000T Navigon MobileNavigator version: 6.2,,koristim mapu :Eastern Europe Q2 2011 MN65....e sad pitanje?
    da li moze da mi voice bude na hrvatskom molim vas za pomoc da mi to malo pojasnite,,,Hvala

  25. #25
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Mobitel
    GS5 mini ; GS6E
    Operater
    T-Mobile ; Tele2
    Postova
    582
    Bodovi
    9.378
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.378, Nivo: 23
    Bodovi: 9.378, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 33,0%
    Ukupna aktivnost: 33,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nema glasovne navigacije na hrvatskom

    EDIT
    Možda sam u krivu : http://gpsunderground.com/forum/navi...s-navigon.html
    Nisam probao instalirati tako da ne znam da li radi i valja. Mislim da mob mora biti rootan
    Zadnji uredio Riddick : 03-08-2011 u 08:44


 
+ Odgovori na temu
Stranica 12 od 21 PrvaPrva ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Navigon Serial Key?
    By rhabulin in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 29-07-2007, 20:42
  2. Navigon Mobile Navigator 6
    By Shamanix in forum Symbian S60 3rd edition
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 17-06-2007, 11:20

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove