nemam karticu nezelim da majka sazna haha a pa zelim na a2 to radit da je lakse felšat ga i to mozes mi malo reci sto sve mogu radit sa mob da bude bolji ....madfish najaci si![]()
nemam karticu nezelim da majka sazna haha a pa zelim na a2 to radit da je lakse felšat ga i to mozes mi malo reci sto sve mogu radit sa mob da bude bolji ....madfish najaci si![]()
Bookmarks