istu stvar sam i ja dobio, no nakon nekog vremena sam opet isao na meme diagnostic i dobio jos vise errora, ali zanimljivo ne na istim mjestima.
jos nisam saznao o cemu se tu radi, al za sad mobitel radi bez problema.
istu stvar sam i ja dobio, no nakon nekog vremena sam opet isao na meme diagnostic i dobio jos vise errora, ali zanimljivo ne na istim mjestima.
jos nisam saznao o cemu se tu radi, al za sad mobitel radi bez problema.
Jel Moze pomoc Molim vas ! Flashovo sam SE G502 sve je proslo uredu ali posle kad sam stavi karticu u telefon odn. karticu BH-Telecoma i kad upalim telefon ispise mi "Configuration error.Please contact your network operator or service centre" . Eh dali sad ja moram odnijet u servis telefon da ga dekodiraju ??? Hvala
Da mi je znati kako si samo uletio u onu temu koja veze nema s tvojim problemom...
K tome, mogao si prvo malo potraziti i citati, ovo sto pitas je vec stvarno bezbroj puta odgovoreno...
Nisi stavio custom pack. Drugi put prati proceduru flashanja pazljivo i do kraja.
Skini ovaj file:
http://tiki.klackalica.net/upload/Customize.xml
I preko a2uploadera ga kopiraj u tpa/preset/custom
Moze mala pomoc? Pokusavao sam dosta puta da promenim ikonice na mom k850, kreiranjem foldera u tpa/system/icons i ubacivanjem ikonica, ali kada upalim telefon, ili mi zameni pogresne ikonice, ili ne zameni nikako, i ni na sta ne lici..![]()
Ako moze malo upute kako da menjam ikonice na k850..
I mislim uopste na sve ikonice, ne samo na meni..
radiš krivo
isprika,krivo sam te uputio
tiki je dobro rekao
s read 3150 izvadiš phone_app.cxc i njego otvoriš s se image tool-om
tut s se image tool
http://forums.se-nse.net/topic/49444...se-image-tool/
http://magister.ipsys.net/tag/image-tool/
http://justdanpo.cheb.ru/index.php?l...plY3RzL2dzbQ==
i onda s far+sefp vratiš u mob
ili a2 uploderom
Zadnji uredio MASVA : 17-08-2011 u 20:08
Mi6 Black
Mozes li brate u citat da stavis, treba prelistati 41 stranicu, i na kraju te ne kapiram na sta tacno mislis... :/
I ako moze neko da mi da linkove za : main(mbn) ; FS(fbn) i custom_upgrade, za flashanje k850..Po mogucnosti evropski...
Zadnji uredio dragan_93 : 17-08-2011 u 03:04
dakle htio sam flashat navedeni SE ali stalno mi izbacuje error,
"block (80270000/00010000) not accepted, error:2B"...
probao sam nekoliko verzija softvera i uvijek se javlja ista greska...
ako netko zna o cemu je rijec molio bi da napise
postaj log flešanja
Mi6 Black
Code:12.9.2011 22:25:17 ChipID:C900,EMP protocol:0401 12.9.2011 22:25:17 BOOTROM MODE DETECTED 12.9.2011 22:25:20 OTP LOCKED:1 CID:52 PAF:1 IMEI:xxxxxxxxxxxxxx CERT:RED 12.9.2011 22:25:23 LDR:2008-07-23 12:02 CXC1250779_DB31XX_EXPLORER_LOADER_APP_SDRAM_R2A065 12.9.2011 22:25:23 LDR CAPS:SYSTEM FLASH GDFS FILESYSTEM TA 12.9.2011 22:25:24 LDR:2009-04-21 18:09 CXC1250843_DB31XX_CS_LOADER_ACC_SDRAM_R2A081 12.9.2011 22:25:24 LDR CAPS:SYSTEM FLASH SIGNATURE AUTH 12.9.2011 22:25:24 writing "D:\New folder\C702_R3DA028_MAIN_GENERIC_NG_RED52.mbn" 12.9.2011 22:25:25 ALLOWED DOMAINS:BLUE BROWN RED 12.9.2011 22:25:25 MAXIMUM CID:52 12.9.2011 22:25:25 Will flash 818 blocks... 12.9.2011 22:25:39 block (80370000/00010000) not accepted,error:2B 12.9.2011 22:25:39 Elapsed:47 secs.
Zadnji uredio ravilov : 12-09-2011 u 22:40 Razlog: maknut IMEI
Flash ic problem, rehot/reball nor flash ic bi MOZDA pomoglo ili setBad:xxxxxxxxx (the_laser zna![]()
T700 flashanje...
1. Može li Main FW biti različite verzije u odnosu na FS, ili Main i FS moraju biti iste verzije?
Odnosno ako pronađem noviji Main u odnosu na trenutni u telefonu, a ne pronađem novi FS, mogu li flashati samo Main?
Gdje pronaći generički Custom file? Pronalazim samo neke koji nisu generički tipa VIP, T-Mobile...
2. S kojim programom napraviti backup nekih stvari iz tpa/preset/custom foldera?
Pokušao sam A2 uploaderom ali backup toga ne radi (ubacivanje fileova sa kompa u mob radi).
Probao XS++, SETool, Far + JDflasher, ništa ne radi tj ne podržava T700. Neko drugo rješenje?
3. Je li netko probao flashati preko Wotan Servera?
kako da stavim sidebar da mi bude sat i da mogu mijenjati wallpaper i onu malu sliku na sidebar
gdje trebam ubaciti
mapu stylebar(unutra slikice koje želiš s nazivom image1 itdi veličinom 74x55 mislim)i stylebar.swf staviš u mapu slike i podesiš swf kao pozadinu
meni najbolji flash meni
svaka čast autoru(za k850\g502\k660)
imate i temu unutra
swf staviti s a2 u \tpa\preset\system\desktop\flash
http://www.esnips.com/doc/eebf551a-3...c/CrystalSpark
Zadnji uredio MASVA : 09-02-2009 u 13:03
Mi6 Black
Bookmarks