Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 38 od 40 PrvaPrva ... 28 34 35 36 37 38 39 40 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 926 do 950 od 1024

Hybrid View

  1. #1
    Banned Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo ovako sve sam super napravio i tako to ali sad mi ostaje jos jedan problem i pitanje

    1. zelio bi u svom playeru da stoji walkman ikonica na vrhu
    2. serviser bi mi uzeo 80kn za spustanje na cid52 jeli isplativo?

    molim vas za odgovore...

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pecasucidar Pregledaj post
    1. zelio bi u svom playeru da stoji walkman ikonica na vrhu
    imas 2 opcije, ili ju ubaci u pozadinu pomocu nekog programa za editiranje slikahotoshop, paint.net, gimp ili koji god zelis
    ili umjesto neke druge slike(ikone) koja se koristi u playeru, koju neces koristiti, stavi walkman ikonu

    = Citat = Izvorno postao pecasucidar Pregledaj post
    2. serviser bi mi uzeo 80kn za spustanje na cid52 jeli isplativo?
    a zasto bi spustao CID?? da mozes skidati stvari sa moba pomocu far+sefp2 plugina?? ili??
    jer ne vidim drugi razlog.. ako je to razlog, kupi 1day licencu za omnius, promijeni certifikat na mobu u brown, i jeftinije ces proci.
    pogledaj si malo cijene na omnius-server.com

    = Citat = Izvorno postao pecasucidar Pregledaj post
    molim vas za odgovore...
    to se i ocekuje, ako postavis pitanje, zar ne

  3. #3
    Banned Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nemam karticu nezelim da majka sazna haha a pa zelim na a2 to radit da je lakse felšat ga i to mozes mi malo reci sto sve mogu radit sa mob da bude bolji ....madfish najaci si

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pecasucidar Pregledaj post
    a pa zelim na a2 to radit da je lakse felšat ga i to
    flashanje cid52 i 53 je apsolutno isto, otkljucavanje takodjer isto(placa se), jedino na cid53 ne mozes citati odnosno kopirati fajlove sa moba na komp.
    iako ne vidim razlog tome, a i ako ti zatreba citanje, ima aplikacija koja to radi(kolko tolko uspjesno)
    tako da, jos ne vidim razlog placanja cid downgrade-a.

    ako vec placas, plati da ti promijeni certifikat u brown. nadji nekog ko ima karticu, pa sredi to prek omnius-a. odluka je na tebi.

    = Citat = Izvorno postao pecasucidar Pregledaj post
    mozes mi malo reci sto sve mogu radit sa mob da bude bolji
    ne mogu, jer ne znam sto te zanima, kristalna kugla mi otkazala poslusnost
    a bolji moze biti ako imas zadnju verziju fw-a.
    (zapravo ne znam jel c510 ima problema sa signalom na zadnjoj verziji fw(nesto mi ostalo u sjecanju), ili je to vec ispravljeno)

    = Citat = Izvorno postao pecasucidar Pregledaj post
    ....madfish najaci si
    nisam, ima ih jacih od mene.. barem pretpostavljam

  5. #5
    Pravi forumaš Postignuća:
    VeteranVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Mobitel
    Tele2fon V2
    Operater
    TELE2
    Postova
    112
    Bodovi
    10.194
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.194, Nivo: 24
    Bodovi: 10.194, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Madfish Pregledaj post
    ako vec placas, plati da ti promijeni certifikat u brown. nadji nekog ko ima karticu, pa sredi to prek omnius-a. odluka je na tebi.
    Upravo to, uz brown mozes patchat i stavljat elfove, a ovako samo mozes koristiti a2uploader koji sam po sebi nije nista posebno.

  6. #6
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao tiki Pregledaj post
    Upravo to, uz brown mozes patchat i stavljat elfove, a ovako samo mozes koristiti a2uploader
    kakve veze ima koji program ce moci koristiti? iste koje sad koristi ce i koristiti na cid 52, ili na brown cid52/53.
    naravno uz ono sto sam rekao o citanju/read, da sad ne ponavljam.

    poanta je da pecasucidar ima na umu(pretpostavljam) da je db2020 cid 53 telefone bilo malo kompliciranije patchati, pa ima dojam da ce mu cid downgrade na a2 telefonu pomoci.
    i da ako vec placa neka promijeni certifikat u brown, dobit ce ono sto bi dobio sa downgradeom(citanje sa mobitela) + mogucnos patchanja.

    = Citat = Izvorno postao tiki Pregledaj post
    a2uploader koji sam po sebi nije nista posebno.
    hm, a sto mu to tocno fali?

  7. #7
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pozdrav,
    Imam SE V640i (onaj smeđi, havana gold) model. Imam iskustva sa flesanjem i sličnim...
    Zanima me da li je sve ostalo isto, odnosno, da bi "modd-ao" i "flash-ao" mobitel, koristim onaj tutorial koji je na prvoj stranici, i sve ono ostalo što je vezano uz platformu DB3150?

    Zanimaju me samo flash teme, acustic driver i display driver... dakle ništa od "prebacivanja" (tipa v640i u w660), ili baš moram to napraviti da bi stavio flash teme i te drivere?

    Pa ako mi netko može malo pomoći oko ovog pitanja...
    Hvala unaprijed
    Zadnji uredio nero_21 : 02-12-2010 u 13:11

  8. #8
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koliko znam, sve je isto.

  9. #9
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ravilov Pregledaj post
    Koliko znam, sve je isto.
    okej hvala...

    nego, el moram promijenit verziju software-a u neki od drugih mobitela, tipa w660 da si stavim one flash teme i te drvere za zvuk i display?

  10. #10
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kolko ja znam, ne trebas.

  11. #11
    Pravi forumaš Postignuća:
    VeteranVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Mobitel
    Tele2fon V2
    Operater
    TELE2
    Postova
    112
    Bodovi
    10.194
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.194, Nivo: 24
    Bodovi: 10.194, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Madfish Pregledaj post
    kakve veze ima koji program ce moci koristiti? iste koje sad koristi ce i koristiti na cid 52, ili na brown cid52/53.
    naravno uz ono sto sam rekao o citanju/read, da sad ne ponavljam.

    poanta je da pecasucidar ima na umu(pretpostavljam) da je db2020 cid 53 telefone bilo malo kompliciranije patchati, pa ima dojam da ce mu cid downgrade na a2 telefonu pomoci.
    i da ako vec placa neka promijeni certifikat u brown, dobit ce ono sto bi dobio sa downgradeom(citanje sa mobitela) + mogucnos patchanja.


    hm, a sto mu to tocno fali?
    Ne fali a2uploaderu nista, nego mislim da se ne isplati dati 80kn samo da bi ga mogao koristiti.
    = Citat = Izvorno postao nero_21 Pregledaj post
    okej hvala...

    nego, el moram promijenit verziju software-a u neki od drugih mobitela, tipa w660 da si stavim one flash teme i te drvere za zvuk i display?
    Koliko ja znam ne moras, ali ako hoces mozes si flashati mobitel u K630. Tako ces izgubiti sve vodafone gluposti i imati ces generički SE softver.

  12. #12
    Banned Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    madfish imas li rjesenja za ocaj moj problemcic:

    naime makao sam ekstenziju za startup and shutdown and i ubacio u mobitel i one se ne pokazuju??

  13. #13
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pecasucidar Pregledaj post
    naime makao sam ekstenziju za startup and shutdown and i ubacio u mobitel i one se ne pokazuju??
    za startup nisi smio maknuti extenziju.
    ovako
    splash-treba biti bez extenzije ali je u principu gif format
    start up mora biti ovako "STARTUP_IMAGE_SEMC.gif" znaci sa extenzijom
    a shut down- isto treba biti bez extenzije ali je u principu gif

    probaj to pa javi

  14. #14
    Banned Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    radi legendo trebo sam samo stavit main generic softver fala

  15. #15
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pecasucidar Pregledaj post
    radi legendo trebo sam samo stavit main generic softver fala
    kakve veze imaju startup/shutdown/spash slike sa generickim softverom, ne kuzim, al bitno je da is rjesio problem.

  16. #16
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mali problemi... =)



    dakle dogodilo mi se ovo, nakon što sam ubacio one dve datoteke (*.mbn i *.fbn) i krenuo flashirati stalo mi je na ovome:



    upute sam slijedio, usb driver, a2 uploader, te upute za flash...
    probao sam update sa UPDATE SERVICE od SONY ERICSSONA, ali isto stane pri kraju. Mobitel kada upalim tipke i "pozadinsko" svijetlo na display-u zasvijetle i mobitel zavibrira, ali ne reagira... stavim na punjač cijeli dan i oped ista priča...
    možete mi reči el se može šta napraviti od ovoga...

  17. #17
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    skini drugu verziju firmware-a
    ova je oštećena
    http://cafe.mobil.hr/threads/52740-Z...l=1#post843995
    Mi6 Black

  18. #18
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    oped stane na istome i javlja istu grešku kao i na slici iznad....

  19. #19
    Banned Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evo ovako editiro sam hr.lng i sejva i sve ok. onda ga ubacim u mob i nema hrvatskog. kako to rjesiti? -.-

  20. #20
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @nero_21: ako ti uvijek stane na istom mijestu, ili pribliznom mijestu, onda bi se usudio reci da je otisao flash ic, sto znaci hardware problem.
    probaj jos jednom skinuti fw sa neke druge lokacije, ili drugu verziju fw, mozda je bas ta verzija fw losa i rasprostranjena okolo.

    @pecasucidar: ajde objasni tocno korak po korak kako si radio, od kad si otvorio lng editor pa dok si ga zatvorio.

  21. #21
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Madfish Pregledaj post
    @nero_21: ako ti uvijek stane na istom mijestu, ili pribliznom mijestu, onda bi se usudio reci da je otisao flash ic, sto znaci hardware problem.
    probaj jos jednom skinuti fw sa neke druge lokacije, ili drugu verziju fw, mozda je bas ta verzija fw losa i rasprostranjena okolo.

    a probao sam i update sa suse, i probo sam i druge fw, bit če da sam ga zbriko.... ako šta uspijem napraviti javim....
    hvala.

  22. #22
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    flešaj omniusom
    i moraš koristiti njihov firmware
    Mi6 Black

  23. #23
    Forumaš Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao MASVA Pregledaj post
    flešaj omniusom
    i moraš koristiti njihov firmware
    eh sada, molio bih te da me uputiš gdje mogu skinuti taj program, kako se radi, uglavnom neki tutorial...
    i najviše što me zanima, čiji firmware moram koristiti, pd toga omniusa ili original sony?

  24. #24
    MIUI HR Translator
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    153m od groblja
    Mobitel
    Mi5 Black
    Operater
    Tele jedno
    Postova
    2.248
    Bodovi
    21.764
    Nivo
    35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Bodovi: 21.764, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mi6 Black

  25. #25
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    K750,K610@W660,W910i,NeoV
    Operater
    vip
    Postova
    509
    Bodovi
    6.452
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Bodovi: 6.452, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)


 
+ Odgovori na temu
Stranica 38 od 40 PrvaPrva ... 28 34 35 36 37 38 39 40 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Samsung Flashing/Modding/Patching-info/Programi
    By Alienware in forum Samsung
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 02-03-2012, 13:01
  2. FONTOVI s HR znakovima za DB2020, DB3150 i novije platforme
    By seamonkeydead in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 72
    Posljednji post: 31-07-2010, 22:55

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove