evo ovako sve sam super napravio i tako to ali sad mi ostaje jos jedan problem i pitanje
1. zelio bi u svom playeru da stoji walkman ikonica na vrhu
2. serviser bi mi uzeo 80kn za spustanje na cid52 jeli isplativo?
molim vas za odgovore...
evo ovako sve sam super napravio i tako to ali sad mi ostaje jos jedan problem i pitanje
1. zelio bi u svom playeru da stoji walkman ikonica na vrhu
2. serviser bi mi uzeo 80kn za spustanje na cid52 jeli isplativo?
molim vas za odgovore...
imas 2 opcije, ili ju ubaci u pozadinu pomocu nekog programa za editiranje slikahotoshop, paint.net, gimp ili koji god zelis
ili umjesto neke druge slike(ikone) koja se koristi u playeru, koju neces koristiti, stavi walkman ikonu
a zasto bi spustao CID?? da mozes skidati stvari sa moba pomocu far+sefp2 plugina?? ili??
jer ne vidim drugi razlog.. ako je to razlog, kupi 1day licencu za omnius, promijeni certifikat na mobu u brown, i jeftinije ces proci.
pogledaj si malo cijene na omnius-server.com
to se i ocekuje, ako postavis pitanje, zar ne![]()
![]()
nemam karticu nezelim da majka sazna haha a pa zelim na a2 to radit da je lakse felšat ga i to mozes mi malo reci sto sve mogu radit sa mob da bude bolji ....madfish najaci si![]()
flashanje cid52 i 53 je apsolutno isto, otkljucavanje takodjer isto(placa se), jedino na cid53 ne mozes citati odnosno kopirati fajlove sa moba na komp.
iako ne vidim razlog tome, a i ako ti zatreba citanje, ima aplikacija koja to radi(kolko tolko uspjesno)
tako da, jos ne vidim razlog placanja cid downgrade-a.
ako vec placas, plati da ti promijeni certifikat u brown. nadji nekog ko ima karticu, pa sredi to prek omnius-a. odluka je na tebi.
ne mogu, jer ne znam sto te zanima, kristalna kugla mi otkazala poslusnost
a bolji moze biti ako imas zadnju verziju fw-a.
(zapravo ne znam jel c510 ima problema sa signalom na zadnjoj verziji fw(nesto mi ostalo u sjecanju), ili je to vec ispravljeno)
nisam, ima ih jacih od mene.. barem pretpostavljam![]()
kakve veze ima koji program ce moci koristiti? iste koje sad koristi ce i koristiti na cid 52, ili na brown cid52/53.
naravno uz ono sto sam rekao o citanju/read, da sad ne ponavljam.
poanta je da pecasucidar ima na umu(pretpostavljam) da je db2020 cid 53 telefone bilo malo kompliciranije patchati, pa ima dojam da ce mu cid downgrade na a2 telefonu pomoci.
i da ako vec placa neka promijeni certifikat u brown, dobit ce ono sto bi dobio sa downgradeom(citanje sa mobitela) + mogucnos patchanja.
hm, a sto mu to tocno fali?
pozdrav,
Imam SE V640i (onaj smeđi, havana gold) model. Imam iskustva sa flesanjem i sličnim...
Zanima me da li je sve ostalo isto, odnosno, da bi "modd-ao" i "flash-ao" mobitel, koristim onaj tutorial koji je na prvoj stranici, i sve ono ostalo što je vezano uz platformu DB3150?
Zanimaju me samo flash teme, acustic driver i display driver... dakle ništa od "prebacivanja" (tipa v640i u w660), ili baš moram to napraviti da bi stavio flash teme i te drivere?
Pa ako mi netko može malo pomoći oko ovog pitanja...
Hvala unaprijed
Zadnji uredio nero_21 : 02-12-2010 u 13:11
Koliko znam, sve je isto.
kolko ja znam, ne trebas.
madfish imas li rjesenja za ocaj moj problemcic:
naime makao sam ekstenziju za startup and shutdown and i ubacio u mobitel i one se ne pokazuju??
radi legendo trebo sam samo stavit main generic softver fala![]()
mali problemi... =)
![]()
dakle dogodilo mi se ovo, nakon što sam ubacio one dve datoteke (*.mbn i *.fbn) i krenuo flashirati stalo mi je na ovome:
![]()
upute sam slijedio, usb driver, a2 uploader, te upute za flash...
probao sam update sa UPDATE SERVICE od SONY ERICSSONA, ali isto stane pri kraju. Mobitel kada upalim tipke i "pozadinsko" svijetlo na display-u zasvijetle i mobitel zavibrira, ali ne reagira... stavim na punjač cijeli dan i oped ista priča...
možete mi reči el se može šta napraviti od ovoga...
skini drugu verziju firmware-a
ova je oštećena
http://cafe.mobil.hr/threads/52740-Z...l=1#post843995
Mi6 Black
oped stane na istome i javlja istu grešku kao i na slici iznad....
evo ovako editiro sam hr.lng i sejva i sve ok. onda ga ubacim u mob i nema hrvatskog. kako to rjesiti? -.-
@nero_21: ako ti uvijek stane na istom mijestu, ili pribliznom mijestu, onda bi se usudio reci da je otisao flash ic, sto znaci hardware problem.
probaj jos jednom skinuti fw sa neke druge lokacije, ili drugu verziju fw, mozda je bas ta verzija fw losa i rasprostranjena okolo.
@pecasucidar: ajde objasni tocno korak po korak kako si radio, od kad si otvorio lng editor pa dok si ga zatvorio.
flešaj omniusom
i moraš koristiti njihov firmware
Mi6 Black
Mi6 Black
Bookmarks