Kriv sam... Sori na otvaranju temeNazalost kad sam ga otkljucao sam sve fino izbrisao misleci kako mi vise ne treba... Tako da nemam taj log. Nekako drugacije?? Sta mislite oce oni skuzit da je uopce dekodiran ako ga ovako odnesem na popravak??
Kriv sam... Sori na otvaranju temeNazalost kad sam ga otkljucao sam sve fino izbrisao misleci kako mi vise ne treba... Tako da nemam taj log. Nekako drugacije?? Sta mislite oce oni skuzit da je uopce dekodiran ako ga ovako odnesem na popravak??
Uff... Jos malo pa ce me prestat bit briga sto je netko novi ovdje na forumu i nije se jos sjetio procitati pravila, i bespotrebno otvorene teme cu pocet jednostavno brisat. -_-
Nisam siguran, no mislim da se otkljucavanje Aerixom odnosno po novom Omniusom ne moze bas tako lako ponistiti...
Meni je crko erom bio na k550i i gamad skuzila O.o
One day, sky went blue...
Da li mogu nekako pojacati ton zvuka?Ja slusam muziku,i tiho se cuje,stavila sam ton do maksimuma,i malo se cuje,pa se pitam da li mogu nesto napraviti da ton bude malo visok da se cuje?Hvala
Samsung E700->2x Motorola MPx200->Sony Ericsson K750i->Nokia 8310i i Sony Ericsson W810i->Samsung D600->Sony Ericsson w810i->Sony Ericsson K800i->SONY ERICSSON K800i->Sony Ericsson C510->Nokia E63->Nokia E72-> Iphone 4 16 gb
Sto kikas kaze. A druge drivere imas na pocetku ove teme.
Da li netko ima novi firmware za c510? i patch za bolji zvuk? Fala
Samsung E700->2x Motorola MPx200->Sony Ericsson K750i->Nokia 8310i i Sony Ericsson W810i->Samsung D600->Sony Ericsson w810i->Sony Ericsson K800i->SONY ERICSSON K800i->Sony Ericsson C510->Nokia E63->Nokia E72-> Iphone 4 16 gb
Hm, ne citas ti bas sto pisemo...
Firmware vec postoji odavno u temi za zahtjeve, gdje mu je i mjesto (evo recimo jedan od linkova za CID53, nisi nista rekla koji CID ti treba), a "patch za bolji zvuk" se zove acoustic driver, i linkovi na razne drivere su kao sto rekoh na pocetku ove teme, a ima ih ponesto i u vec spomenutoj temi za zahtjeve.
Nakon sto sam flashao mob sa a2uploaderom i stavio najnoviju verziju firmwarea od SE (imao sam prije vodafonov), sve radi savrseno jedino sto kad me neko nazove, ja njega cujem sve, ali on mene ne. Znaci kao da mikrofon ne radi. Zna li netko u cemu je problem? Nisam siguran da je to povezano sa flashsanjem i nemam uopce ideju sto napraviti..
ako je prije flashanja bio uredu, a mob nije pretrpio neki veci udarac, onda je problem u driverima, i vrlo vjerojatno ce ponovni flash rijesiti problem.
Ljudi, prestanite bezveze otvarati nove teme!
http://cafe.mobil.hr/threads/59201?p=936636#post936636
da prebacimo raspravu u pravu temu
ajd probaj sa zadnjom verzijom A2uploader-a: http://www.4shared.com/file/JuORjem_...der_22_09.html
nisam siguran oce pomoci,al probaj.
vec sam vidjao taj HDR error, kod starijih telefona se on moze pojaviti kad flashas mob sa fw za krivi CID, al za a2 telefone nema veze koji je CID.
ako ni sa zadnjom verzijom ne uspijes, probaj ga flashati sa omnius-om: http://www.omnius-server.com/download
nista od toga...evo log :
21.7.2010 14:45:02 ChipID:C900,EMP protocol:0401
21.7.2010 14:45:02
21.7.2010 14:45:02 PHONE STATE: "RETAIL"
21.7.2010 14:45:02 FLASH CID: 0052
21.7.2010 14:45:03 OTP LOCKED:1 CID:52 PAF:1 IMEI:35238202836621 CERT:RED
21.7.2010 14:45:05 LDR:2008-07-23 12:02 CXC1250779_DB31XX_EXPLORER_LOADER_APP_SDRAM_R2A065
21.7.2010 14:45:05 LDR CAPS:SYSTEM FLASH GDFS FILESYSTEM TA
21.7.2010 14:45:06 LDR:2009-04-21 18:09 CXC1250843_DB31XX_CS_LOADER_ACC_SDRAM_R2A081
21.7.2010 14:45:06 LDR CAPS:SYSTEM FLASH SIGNATURE AUTH
21.7.2010 14:45:06 writing "C:\Documents and Settings\Draz\My Documents\Preuzimanja\W890_R1EA033_MAIN_GENERIC_AK _RED52.mbn"
21.7.2010 14:45:15 ALLOWED DOMAINS:BLUE BROWN RED
21.7.2010 14:45:15 MAXIMUM CID:52
21.7.2010 14:45:15 HDR block not accepted,error:101D
21.7.2010 14:45:16 Elapsed:21 secs.
idem probat ominusom
edit: kako flashati ominusom? i on mi javlja neku gresku...možda šta radim krivo??
Zadnji uredio draz18 : 21-07-2010 u 14:57
Koliko znam, Omnius uopce ne sluzi za flashanje...
registrirao sam se na stranicisamo sad je pitanje za sta
evo skinut cu pa javim ishod
EDIT: flashao sam omniusom ali i dalje "no acess to network"
Sta nema mu pomoci??
e ljudi...evo sad mi je iz cistog mira dosla ona poruka za postavke od tele 2?? a mob i dalje kaze no network coverage???
Zadnji uredio draz18 : 08-08-2010 u 19:46
Odmah da napomenem da neznam bas oko fleshanja telefona... Ako bi mogao neko da mi kaze kako da ubacim flesh temu na k850i preko a2 uploadera????![]()
![]()
Vidim da si novi ovdje... Ipak, prvo procitaj pravila foruma, zatim pregledaj postojece teme jer je vec sve detaljno objasnjavano (nesto i vise puta), te na kraju postaj u prikladnu temu (ona gdje si ovo postao je ISKLJUCIVO za zahtjeve, ne za diskusije).
U principu, rijetko tko ce ti imati volje ponavljati ono sto je vec objasnjavano i za sto postoje tutoriali i objasnjenja.
Osim toga, ne znam kako se tocno mislis upustiti u flashanje mobitela ako ne znas dovoljno o flashanju... Bas ga zelis odmah brickati?
Skino sam najnoviju verziju za nadogradnju softwer-a. Nastavio po uputama tutorijala .
Ide sve do tipke C (pritisnite tipku C9 i tako stoji beskonačno, odnosno špojavljuje se padajuči izbornik vindowsa gdje ga prepoznaje kao novi hrdver ali bez oznake telefona.
Tad sam pustio tipku C ali se ne pojavljuje nova stranica za nadogradnju kako sljedi u tutorialu, ustvari ne događa dalje ništa.
Što napraviti.
Probaj drzati tipke 2 i 5
Pozdrav!
Imam veliki problem na K850i.
Ušao sam u A2Uploader i htio patchati mob.
Ušao sam u File System Tool i izbrisao (zabunom) mapu BOOT.
Od straha umjesto da sam kreirao novu mapu ja sam kliknuo ShutDown FS Manager.
Komp prepoznaje mob.
SEUS ga prepoznaje al kaže da ima najnoviji softver.
A2 Uploader - evo log:
ChipID:C802,EMP protocol:0401
PHONE STATE: "DEVELOPER"
FLASH CID: 0052
OTP LOCKED:1 CID:52 PAF:1 IMEI:35887401622894 CERT:BROWN
LDR:2008-07-23 12:02 CXC1250779_DB31XX_EXPLORER_LOADER_APP_SDRAM_R2A065
LDR CAPS:SYSTEM FLASH GDFS FILESYSTEM TA
LDR:2009-04-21 18:09 CXC1250843_DB31XX_CS_LOADER_ACC_SDRAM_R2A081
LDR CAPS:SYSTEM FLASH SIGNATURE AUTH
[startFS] err:0001
Elapsed:9 secs.
ChipID:C802,EMP protocol:0401
PHONE STATE: "DEVELOPER"
FLASH CID: 0052
OTP LOCKED:1 CID:52 PAF:1 IMEI:35887401622894 CERT:BROWN
LDR:2009-04-21 18:09 CXC1250843_DB31XX_CS_LOADER_ACC_SDRAM_R2A081
LDR:2009-04-21 18:10 CXC1250780_DB31XX_CS_LOADER_APP_SDRAM_R2A081
Model:K850i
MAPP CXC article: R1FA037 prg12004399_HUTCHISON_SO
MAPP CXC version: R1FA037
Language Package:ADRIATIC
CDA article: No CDA
CDA version:
Default article: 1200-5441
Default version: R1FA035
Operator: 000-00
Elapsed:6 secs.
Baterija je bila na 91% prije neg sam ga spojio na A2 Uploader.
Ima li nade da ga vratim u život?
Mob sam taman stavio u oglasnik na prodaju i taman danas kad sam ga htio u z postojeće patcheve koje je imao,staviti još par njih, dogodilo se to što se dogodilo.
Pozdrav!
flešaj samo main a2 uploaderom
ili
flešaj omniusom,taj postupak se ne naplaćuje
Mi6 Black
Bookmarks