Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Hybrid View

  1. #1
    very old s-mod Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points
    Nagrade:
    Community Award

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Duga Resa (uskoro ;) )
    Mobitel
    Vidi gore i još neki HTC
    Operater
    samo ne A1
    Godina
    62
    Postova
    6.816
    Bodovi
    62.269
    Nivo
    60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao nela73 Pregledaj post
    Za tebe ne mogu tvrdit da si lopov i tu se izvinjavam ali lotre tom svojem šefu držiš koliko god to upakovao u prenošenje informacije...
    Ti baš ne odustaješ. Lijepo sam ti napisao da ne radim u Elektri i nemam kome "držat lotre" i zaista sam samo prenio informaciju. Sad kad si već zapela i kad svi osim tebe moraju biti lopovi, nazvat ću elektru i tražit službene cjenike. Ustanovimo li da nisi platila sve potrebno pobrinut ću se da dobiješ prijavu. Tako da se ubuduće naučiš da ne možeš a priori nekog za nešto optuživat.
    In vino veritas !
    Omnia mea mecum porto !
    Alea iacta est !

  2. #2
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered1000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2009
    Postova
    1
    Bodovi
    2.152
    Nivo
    10
    Bodovi: 2.152, Nivo: 10
    Bodovi: 2.152, Nivo: 10
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Sljaka Pregledaj post
    nazvat ću elektru i tražit službene cjenike. Ustanovimo li da nisi platila sve potrebno pobrinut ću se da dobiješ prijavu. Tako da se ubuduće naučiš da ne možeš a priori nekog za nešto optuživat.
    Može, ja sam za ! Samo šta ćeš tvrdit kad budeš vidio razliku cijenika nestandardnih usluga i onoga što je rekao tvoj šef kojeg tako zdušno braniš:

    5.Promjena tarifnog modela plavi u bijeli u kategoriji kućanstva - na zahtjev kupca:

    5.1.Spajanje postojećeg ili montaža novog uklopnog sata i povezivanje s postojećim dvotarifnim brojilom, 116,95 kn/kom.

    5.2.Izmjena jednotarifnog s dvotarifnim brojilom i spajanje impulsa s postojećeg uklopnog sata, 116,95 kn/kom.

    5.3.Izmjena jednotarifnog s dvotarifnim brojilom, montaža uklopnog sata i spajanje impulsa. 186,52 kn/kom.


    Dakle ovo su dokazi koje jedva iskopah prije drugog odlaska tamo, nema rekla/kazala, koji su tvoji ?

    Problem je u tome što većina fušera tamo pokušava ulovit u mutnom pa se nabacuju nekim ciframa i to će kao privatno sredit...

    Ovo je izvod iz cijenika pa ga pokaži tom šefu kojem je normalno 800-1000 kn uzeti ( kako si TI rekao ) i to bez ikakvog uklopnog sata pa da vidimo šta će reći...

  3. #3
    Svježe registriran Postignuća:
    1 year registered500 Experience Points

    Datum registracije
    May 2011
    Lokacija
    Bjelovar
    Mobitel
    Samsung Corby
    Operater
    T-Mobile, Bonbon
    Godina
    36
    Postova
    0
    Bodovi
    874
    Nivo
    6
    Bodovi: 874, Nivo: 6
    Bodovi: 874, Nivo: 6
    Ukupna aktivnost: 35,3%
    Ukupna aktivnost: 35,3%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Malo stara tema ali trebam savjet i jedino sam ovdje našla neke informacije.

    Dakle, trenutno sam na jednotarifnom modelu i htjela bi se prebaciti na dvotarifni. Imam relativno novo iskrino dvotarifno brojilo od 2005. godine. Posljednjih dana surfam po elektrinim stranicama i preko weba sam poslala zahtjev za promjenom tarife i već sljedeći dan me zvao ljubazni gospodin iz elektre i rekao sljedeće:

    1. moram doći kod njega u ured
    2. donijet kopiju vlasničkog lista
    3. kopiju katastarskog plana
    4. kod njega napravit zahtjev za promjenu tarife i ugradnju preklopnog sata
    5. to sve zajedno košta 1000 -1200 kuna (sa preklopnim satom i ugradnjom)

    Nekako mi se to čini previše novca s obzirom na ovdje viđene stare postove. Možda se cijenik u međuvremenu promijenio ili nešto treće... Molim vas za vaše mišljenje, bilo bi mi od velike pomoći jer se nemam kome obratiti, hvala.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. struja - kabel, napon, help!!
    By La_LuNa in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 15-11-2011, 08:19
  2. Vip KOMPLET tarife
    By magic_ri in forum A1
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 17-02-2010, 23:28
  3. Struja: jel uzemljenje može ostati golo? Ne ubiva?
    By status in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 16-01-2008, 19:26
  4. Tomato tarife
    By Lejzermaster in forum Tomato
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 18-09-2007, 13:13
  5. Nove vip tarife 0
    By jay in forum T - Mobile
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 01-10-2005, 12:26

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove