Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Hybrid View

  1. #1
    Moderator Postignuća:
    SocialVeteranOverdrive25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Korčula
    Mobitel
    Xiaomi 14T PRO
    Operater
    A1
    Godina
    40
    Postova
    3.731
    Bodovi
    46.210
    Nivo
    52
    Bodovi: 46.210, Nivo: 52
    Bodovi: 46.210, Nivo: 52
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao nela73 Pregledaj post
    To je sređeno, dobit ću besplatno drugo brojilo ( dvotarifno ) i kad to postave onda idem pitat za taj MTU.



    Taj EBM-108 polovan dođe 1000kn što nađoh na jednom oglasu.... tako da je to skuplja opcija.

    Dakle kad dobijem to dvotarifno brojilo ostaje mi još platit nekih 500-600kn ako sama kupim taj MTU i to će oni montirat i spojit ?
    Pitaj njih mogu li ti dat/prodat Riz brojilo i po kojoj cijeni (da izbjegneš sve ovo).

    = Citat = Izvorno postao Sljaka Pregledaj post
    Pred 2 godine mijenjao sam jednofazno u trofazno brojilo. Moje brojilo, moja ukapčalica, kolega i ja sve postavili i uz dobru vezu još sam papire platio 5000 kn.
    Prebacivanje s jednofaznog na trofazni priključak nije baš "piece of cake".
    Ti si onda imao monofazni priključak koji je imao svoju snagu i to je to. Sad si se prebacio na trofazni priključak. Znači,sad imaš tri faze i svaka ima svoju snagu,a 1kW snage u Elektri je oko 1600kn. Znaci,ako si istresao 5000kn za sve skupa,po mojim pretpostavkama imao si na sad vec bivsem monofaznom prikljucku nekih 5-6 kW snage. Sad imas mozda 10 kW sa 3,nešto po fazi najmanje...

  2. #2
    very old s-mod Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points
    Nagrade:
    Community Award

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Duga Resa (uskoro ;) )
    Mobitel
    Vidi gore i još neki HTC
    Operater
    samo ne A1
    Godina
    62
    Postova
    6.816
    Bodovi
    62.269
    Nivo
    60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Bodovi: 62.269, Nivo: 60
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Ukupna aktivnost: 64,0%
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Smuchac Pregledaj post
    Prebacivanje s jednofaznog na trofazni priključak nije baš "piece of cake".
    Ma nemoj, pogotovo kad je priključak već tehnički izveden a samo treba papirnato provest. To stvarno nije "piece of cake".
    In vino veritas !
    Omnia mea mecum porto !
    Alea iacta est !


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. struja - kabel, napon, help!!
    By La_LuNa in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 43
    Posljednji post: 15-11-2011, 08:19
  2. Vip KOMPLET tarife
    By magic_ri in forum A1
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 17-02-2010, 23:28
  3. Struja: jel uzemljenje može ostati golo? Ne ubiva?
    By status in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 16-01-2008, 19:26
  4. Tomato tarife
    By Lejzermaster in forum Tomato
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 18-09-2007, 13:13
  5. Nove vip tarife 0
    By jay in forum T - Mobile
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 01-10-2005, 12:26

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove