a jebote !!!
Ja cu si sada pucat u glavu!!
Gdje sam ja napisao da imam stalno jeftiniju struju?
Zakljucili smo da imam uklopni sat koji se prebacuje daljinskom komandom i nije pitanje koji je sat nego daonaj koji upravlja time ne upravlja bas na vrijeme.
Odustajem.


Odgovori uz citat
, ostaje nabavka uklopnog sata pa opet u elektru sa novim zahtjevom !

Bookmarks