Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 294

Tema: Windows 7

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jun 2006
    Mobitel
    Nokia 5800XM
    Operater
    Tele2
    Postova
    1.224
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Meni na 7-ici radi Shift na 8600 GT s ok fps-om na minimum detalja, ali ispada iz igrice, a prijatelju s HD4670 na XP-u ne prikazuje nebo i također izbacuje. Probao sam 2 verzije igre. Dosta ljudi se žali da je igrica bugovita, da izbacuje, ima problema s prikazom ili fps-om tako da možda nije do 7-ice.
    Nokia: 3310 -> 3330 - > 7650 -> 3650 -> N70 -> 6288 -> 5800 XM
    Glupa 6288 pola života provela u Mobisa, sad strahujem da 5800 ne doživi isti scenarij

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Mobitel
    HTC ONE X, M8
    Operater
    ViP, T-MOBILE
    Godina
    38
    Postova
    1.145
    Bodovi
    28.220
    Nivo
    40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Bodovi: 28.220, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao MrBlc Pregledaj post
    Meni na 7-ici radi Shift na 8600 GT s ok fps-om na minimum detalja, ali ispada iz igrice, a prijatelju s HD4670 na XP-u ne prikazuje nebo i također izbacuje. Probao sam 2 verzije igre. Dosta ljudi se žali da je igrica bugovita, da izbacuje, ima problema s prikazom ili fps-om tako da možda nije do 7-ice.
    al velim ti da je na visti radila ko po loju...
    tak da nije jasno...
    You Hack me!
    We Hack you!
    by cafe.mobil team


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. LIP za Windows XP
    By microhard in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 21-06-2010, 13:25
  2. windows xp sp2
    By poklon in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 24-12-2007, 21:08
  3. Windows Vista Gadgets na Windows Mobile-u
    By Shamanix in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 27-02-2007, 16:01
  4. Windows XP
    By Rašo100 in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 01-07-2006, 18:59
  5. windows media player 10 for windows mobile
    By nicx in forum Windows Mobile
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 10-06-2006, 16:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove