I što kaže kolega? Dali je kasnije imao kakvih problema, sa sporim radom računala ili slično?
Hm, koliko je poznato, Windows 7 bi trebao koristiti manje struje, sto se da lijepo podesiti.
Sto se tice citaca kartica, niti meni nije prosao test, no ipak radi. Touchpad? mislim da ce it isto raditi.
Ok. Hvala. Javim kako je prošla instalacija.
Windows update?
Forumaš godine :)
da preko update, te mora biti ultimate verzija sedmice. samo on podržava
druge jezike.
inače dali ima tko kakvo rješenje za printer hp psc 1215 ?
driver je instaliran automatski jer stari ne radi, ali nigdje nema u opcijama
status boje odnosno razine , te nikakve postavke za podešavanje.
hvala
To je zato što driveri i software nisu jedna te ista stvar. Driver sluzi za jedno a software za drugo. Dakle,nabavi software,kad drivere vec imas...![]()
Bok ljudi, imam par pitanja u vezi sedmice...
Planiram uskoro preći na sedmicu, ali imam problem sa veličinama particija...
Naime do sada na xp mi je sistemska bila na 20 GB, na njoj sam instalirao i programe, a ostatak 120 GB za podatke...
A vidim da piše da im treba minimum od 20 GB za instalaciju, što mi se čini malo previše...
Stoga jel mi može netko od vas reći koliko sedmica zauzima mjesta na hardu?
Jer, neda mi se iskreno brisati particiju sa podacima ako baš nije nužno...
I šta vi mislite jer 20 GB dovoljno za sistemsku na sedmici?
planiraj si 40-60 GB za windowse i programe (ovisi koliko programa držiš na kompu). meni nakon nešto manje od godinu dana je potrošnja na sistemskoj particiji 39 GB od 60 i tu je sad više-manje stabilno već neko vrijeme....
kolegi na poslu sam nedavno morao širiti s mislim 20 GB sistemsku particiju na 40 jer se blago zakrčilo, 40 mu je sad okej jer drži nešto manje aplikacija neg ja na kompu. umjesto acronisa da se ne zafrkavaš s crackanjem, alat koji je džabe i radi ko beba je gparted http://gparted.sourceforge.net/livecd.php
Instaliraš Acronis partition magic i podjeliš hard disk po želji.Sa slobodnih 120GB prebaciš u instalacijsku particiju koliko želiš.![]()
Windows 7 Loader v1.6.9 (x86-x64) - By Daz
Čuli ste za njega??
"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
Otkrio problem.
Kada kopiram nešto na USB stick i nakon početka kopiranja stisnem Cancel- pojavi se "loading" i čekam do beskonačnosti.
Tj. zablokira se.
Ima li kakvo rješenje ili jednostavno moram iščupati USB?
˙ɐsıdoʞnɹ ƃoʌs ǝɾuɐʇıɔ oʇ ǝɾ ouɔıqo -ɐƃoʞ olıq po ıɾloq ǝɾ nɯǝɔ n oʇsǝu ɐɯı ʞǝɾʌoɔ ıʞɐʌs
...evo konačno skinuo Win 7 Enterprise x86 ...budem ga instalirao do Božića (original licenciran) pa ćemo vidjeti kako će se ponašati...
..::>>> Just a little smile can give you more than a money :) <<<::..
dosada sam normalno update radio sa win7 i uvijek mi je pisalo koji update skida i za sto je npr samo sam za defendera update radio,sada mi nista ne pise samo ovo:http://www.2shared.com/file/10094953/f48de9bd/Clip.html
Problem kod aktivacije Windows 7 Enterprise! Dali itko zna o čemu se radi?http://slike.hr/slike/izrezak_b9ef0.jpg.html
Jedan problem. Imam tri particije. Na sistemskoj particiji u svojstvima diska piše da mi je zauzeto 20 GB prostora, no kada otvorim disk i označim sve datoteke u disku, pa na svojstva - piše 11 GB. Na drugoj particiji u svojstvima pokazuje 60 GB zauzeto, no kada označim datoteke u disku i opalim po svojstvima piše 47 GB. Treća particija mi je potpuno prazna, no u svojstvima diska piše da je zauzeto 5 GB.
Sretna Nova svima!!!
Vezano za Windows 7 (Enterprise, licenciran) imam problem u Windows Exploreru. Ako izbrišem folder na kojem je pokazivač (koji je selektiran) - Explorer ga izbriše, ali ne pomakne pokazivač na slijedeči folder, već javi da pokazuje na "objekt koji ne postoji", Explorer pukne, traži rješenje na Internetu - i zatvori se.
Radi lakšeg razumijevanja, radi se o lijevom dijelu prozora, dakle onom koji pokazuje foldere, pogone i slično.
Ako netko ima iskustva ili prijedlog, molim za pomoć.
Hvala u naprijed
Samo da zaokružim "svoju podtemu" - možda posluži kao ideja. Naime, problem mi je prestao (ili privremeno nestao?). Razlika od stanja prije je da sam promjenio DISK - drugi, ne sistemski. Naime Seagate je vrisnu, imao bad sectora. Izvadio ga, zamijenio za novi. Od tada, je li slučajno ili ne, nemam više problem da mi Windows explorer puca ako brišem neki folder - sada se prebacuje na root folder. Ovo se i prije dešavalo na primarnom disku, ali eto...
Bookmarks