Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 12 od 12 PrvaPrva ... 2 8 9 10 11 12
Prikazujem rezultate 276 do 294 od 294

Tema: Windows 7

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SGS2 + 32GB
    Operater
    Tele2 Smart
    Postova
    1.672
    Bodovi
    11.209
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.209, Nivo: 25
    Bodovi: 11.209, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Koristim oko mjesec dana Windows 7 Ultimate i javio se problem:
    Crni desktop, dole desno piše
    Windows 7
    Build 7601
    This copy of Windows is not genuine

    Odem desni klik na My Computer -> Properties, pod Windows Activation piše: You must activate today. Activate Windows now.

    Znam da kad sam instalirao Windows da sam ga i aktivirao, te je pod Windows Activation (u Propertiesima od My Computera) pisalo Windows is activated i sad najednom ova poruka

    Pokušavao sam sa svakakvim aktivatorima ali uzalud.
    Šta da radim ni sam neznam
    T630->K700i->K530->N73->N82->Omnia->Galaxy->Legend->Desire->GalaxyS->GalaxySII->EVO3D -> SGS -> SGS2 -> SGS3

  2. #2
    Forum Admin Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger First ClassOverdrive

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Nokia 8, Xperia X Compact
    Operater
    tomato, Vip
    Godina
    33
    Postova
    3.114
    Bodovi
    59.097
    Nivo
    59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    38 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Instalirao si KBxx1033 update.

    Izbriši taj update i ponovno aktiviraj Windowse.

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2009
    Operater
    BonBon
    Godina
    30
    Postova
    1.411
    Bodovi
    15.229
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.229, Nivo: 29
    Bodovi: 15.229, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GT-R Pregledaj post
    Koristim oko mjesec dana Windows 7 Ultimate i javio se problem:
    Crni desktop, dole desno piše
    Windows 7
    Build 7601
    This copy of Windows is not genuine

    Odem desni klik na My Computer -> Properties, pod Windows Activation piše: You must activate today. Activate Windows now.

    Znam da kad sam instalirao Windows da sam ga i aktivirao, te je pod Windows Activation (u Propertiesima od My Computera) pisalo Windows is activated i sad najednom ova poruka

    Pokušavao sam sa svakakvim aktivatorima ali uzalud.
    Šta da radim ni sam neznam
    Skini si Windows Loader, sa njim si to slozis. Ako ne uspijes slozit javi mi se na DM i posaljem ti ja svoj (ako mi je jos na sticku).
    One day, sky went blue...

  4. #4
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SGS2 + 32GB
    Operater
    Tele2 Smart
    Postova
    1.672
    Bodovi
    11.209
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.209, Nivo: 25
    Bodovi: 11.209, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Izbrisao sam taj update, probao s loaderom koji mi je na PM poslao imaticx (tnx) ali i dalje je problem isti

    Fico mi je poslao neki loader ali mi AVG javlja da ima trojanca.
    T630->K700i->K530->N73->N82->Omnia->Galaxy->Legend->Desire->GalaxyS->GalaxySII->EVO3D -> SGS -> SGS2 -> SGS3

  5. #5
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialVeteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Aug 2009
    Operater
    BonBon
    Godina
    30
    Postova
    1.411
    Bodovi
    15.229
    Nivo
    29
    Bodovi: 15.229, Nivo: 29
    Bodovi: 15.229, Nivo: 29
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao GT-R Pregledaj post
    Izbrisao sam taj update, probao s loaderom koji mi je na PM poslao imaticx (tnx) ali i dalje je problem isti

    Fico mi je poslao neki loader ali mi AVG javlja da ima trojanca.
    Skenirao sam ga sa NOD32, nema nista. Probaj ugasit zastitu, i onda kad sredis, ukljucis natrag. Meni radi na kompu, laptopu, i jos sam slozio tak na jos 2 kompa.
    One day, sky went blue...

  6. 'Hvala' kaže:


  7. #6
    Moderator Postignuća:
    SocialVeteranOverdrive25000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Korčula
    Mobitel
    Xiaomi 14T PRO
    Operater
    A1
    Godina
    40
    Postova
    3.731
    Bodovi
    46.210
    Nivo
    52
    Bodovi: 46.210, Nivo: 52
    Bodovi: 46.210, Nivo: 52
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    To ti se je desilo jer je 7 povukao update koje ja obično isključim čak i prije aktivacije. Zato mi se nikad nije desilo da mi je takva poruka izletila. Nisam siguran,ali sad te ne košta ništa u system restore se vratiti koji dan ranije i pokušat opet.

  8. #7
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SGS2 + 32GB
    Operater
    Tele2 Smart
    Postova
    1.672
    Bodovi
    11.209
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.209, Nivo: 25
    Bodovi: 11.209, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Najranije što se mogu vratiti jest jučer oko 11h. Napravio sam system restore, i desktop se vratio, onaj tekst u doljnjem desnom kutu je nestao, ali pod properties kompjutera piše da danas aktiviram, što sam opet i probao, no čim sam ga upalio, odmah isti problem..
    Ništa, rušit ću windows pa onda odmah na početku isključiti automatski update i s tim loaderom aktivirat 7-icu, ako bude opet problem kao ovaj vraćam se na XP, barem znam da na njemu nikakvih problema što se toga tiče neću imati.

    Hvala svima na pomoći
    T630->K700i->K530->N73->N82->Omnia->Galaxy->Legend->Desire->GalaxyS->GalaxySII->EVO3D -> SGS -> SGS2 -> SGS3

  9. #8
    Apple Moderator
    Datum registracije
    Mar 2005
    Mobitel
    iPhone 5s
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    5.162
    Bodovi
    109.480
    Nivo
    80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Bodovi: 109.480, Nivo: 80
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mozes sve updateove instalirati, osim onog sto zavrsa na KBxx1033. To u opcijama namjestis "Check for updates but let me choose whether to download and install them"
    iPhone 5s 16 GB

  10. 'Hvala' kaže:


  11. #9
    Forum Admin Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger First ClassOverdrive

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Vrbovec
    Mobitel
    Nokia 8, Xperia X Compact
    Operater
    tomato, Vip
    Godina
    33
    Postova
    3.114
    Bodovi
    59.097
    Nivo
    59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Bodovi: 59.097, Nivo: 59
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    38 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I ako staviš taj KBxx1033 na hide nakon nekog vremena će ti se ponovno pojaviti pa pazi i na to

  12. #10
    SMSator Postignuća:
    SocialVeteranTagger Second Class50000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    LG L90 Dual
    Operater
    vip TELE2
    Godina
    45
    Postova
    3.134
    Bodovi
    68.694
    Nivo
    63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Bodovi: 68.694, Nivo: 63
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ima procedura za "odcrnjivanje" ekrana ovdje.

  13. #11
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    SGS2 + 32GB
    Operater
    Tele2 Smart
    Postova
    1.672
    Bodovi
    11.209
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.209, Nivo: 25
    Bodovi: 11.209, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rješio sam problem još jučer pomoću programa removeWAT, hvala članu V3rt!g(o)

    Zasad sve radi super, isključio sam update-ove, tako da se nadam da više neće biti problema
    T630->K700i->K530->N73->N82->Omnia->Galaxy->Legend->Desire->GalaxyS->GalaxySII->EVO3D -> SGS -> SGS2 -> SGS3

  14. #12
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Dec 2011
    Postova
    1
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imam pitanje,win 7 mi izbacuje u donjem desnom uglu obavestenje
    windows 7 build 7601
    this copy of windows is not genuine
    ali sistem uredno radi i azurira ali to ostaje u donjem desnom uglu
    smeta me samo vizualno---- kako to maknuti ?? sto god stavio kao pozadinu to ostaje a makina radi bez problema ????

  15. #13
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Buići
    Mobitel
    hello DEFY
    Operater
    BoNbOn
    Godina
    38
    Postova
    436
    Bodovi
    12.018
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.018, Nivo: 26
    Bodovi: 12.018, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao miro-01 Pregledaj post
    imam pitanje,win 7 mi izbacuje u donjem desnom uglu obavestenje
    windows 7 build 7601
    this copy of windows is not genuine
    ali sistem uredno radi i azurira ali to ostaje u donjem desnom uglu
    smeta me samo vizualno---- kako to maknuti ?? sto god stavio kao pozadinu to ostaje a makina radi bez problema ????
    treba aktivirat windowse
    evo jedan od rješenja
    u 2 sata se ne stigne iskopat 20m kanala,bagerom da, ali mi nismo bageri


 
+ Odgovori na temu
Stranica 12 od 12 PrvaPrva ... 2 8 9 10 11 12

Slične teme

  1. LIP za Windows XP
    By microhard in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 21-06-2010, 13:25
  2. windows xp sp2
    By poklon in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 24-12-2007, 21:08
  3. Windows Vista Gadgets na Windows Mobile-u
    By Shamanix in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 27-02-2007, 16:01
  4. Windows XP
    By Rašo100 in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 01-07-2006, 18:59
  5. windows media player 10 for windows mobile
    By nicx in forum Windows Mobile
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 10-06-2006, 16:37

Tags for this Thread

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove