aj bar nesto da spasin...a nista idemo probat izvuc kraj sa krajem sa financijama pa sklepat neku "makinju".
Ako imate koji drugi prijedlog za koju komponentu slobodno javite...usput jel ova gore navedena MBO sasvim ok ili mozda ima koja mrvicu bolja ili nesto a da je cijena li-la ako se vec odlucim za novo...


...a nista idemo probat izvuc kraj sa krajem sa financijama pa sklepat neku "makinju".
Odgovori uz citat

Bookmarks