Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Optimus , Cookie , w610i
    Operater
    Tele2
    Postova
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mora bi onda odvojit i za novi disk...ili ovi moj odgovara?

    HDD MAXTOR 160GB,serial ATA,7200 o/min,8MB

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Godina
    48
    Postova
    1.182
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Splycho Pregledaj post
    mora bi onda odvojit i za novi disk...ili ovi moj odgovara?

    HDD MAXTOR 160GB,serial ATA,7200 o/min,8MB
    O naravno da odgovara....potrebna ti je samo MBO.PcI Expres grafa,DDR II,i naravno procesor,a ostalo ti paše od stare konfe


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Nova grafička za AGP priključak
    By DragonSoul in forum Stolna računala
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 14-12-2009, 19:40
  2. Javlja mi sljedeću grešku što da radim?
    By Compov in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 05-11-2007, 20:06
  3. Predlozite mi mobitel
    By grimreaper in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 56
    Posljednji post: 21-09-2006, 19:25
  4. Nova grafička rabljena V9999 Gamers edition ili...
    By OuttaControl in forum Stolna računala
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 15-06-2006, 23:29
  5. Nova grafička i memorija
    By OuttaControl in forum Stolna računala
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-08-2005, 23:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove