PCI i PCI Express nisu isti utori na matichnoj plochi.
Ti imash PCI ali ne i PCI express slot.
Tebi odgovara samo AGP grafichka kartica.
Obzirom na ostatak tvoje konfiguracije, po meni...idealno rijeshenje bi ti bila kakva radeonka 2600XT kojih za AGP ima po cijeni od cca 700 kn.
Sve jache od toga, tvoja mashina ne bi mogla iskoristiti u potpunosti.
No opet, to je samo moje (skromno) mishljenje.
Graf. kartice sa 128-bitnom sabirnicom (dakle, sve grafe iz serija X16xx, X165x, 7300, 7600, 2600, 8500, 8600 itd itd) nemaju koristi od veche kolichine memorije. 256 MB je i vishe no dovoljno za sve navedene kartice. Ove verzije sa 512 MB ne daju nishta bolje performanse. Chak, u vechini sluchajeva, kartice sa 512 MB imaju sporije memorijske chipove od ovih verzija sa 256 MB.


Odgovori uz citat


Bookmarks