Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Ri
    Mobitel
    HTC Desire X
    Operater
    Tomato
    Godina
    47
    Postova
    234
    Bodovi
    8.287
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.287, Nivo: 21
    Bodovi: 8.287, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    PCI i PCI Express nisu isti utori na matichnoj plochi.
    Ti imash PCI ali ne i PCI express slot.
    Tebi odgovara samo AGP grafichka kartica.
    Obzirom na ostatak tvoje konfiguracije, po meni...idealno rijeshenje bi ti bila kakva radeonka 2600XT kojih za AGP ima po cijeni od cca 700 kn.
    Sve jache od toga, tvoja mashina ne bi mogla iskoristiti u potpunosti.
    No opet, to je samo moje (skromno) mishljenje.
    Graf. kartice sa 128-bitnom sabirnicom (dakle, sve grafe iz serija X16xx, X165x, 7300, 7600, 2600, 8500, 8600 itd itd) nemaju koristi od veche kolichine memorije. 256 MB je i vishe no dovoljno za sve navedene kartice. Ove verzije sa 512 MB ne daju nishta bolje performanse. Chak, u vechini sluchajeva, kartice sa 512 MB imaju sporije memorijske chipove od ovih verzija sa 256 MB.

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranOverdriveTagger Second Class25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    DS9
    Operater
    Tele2
    Godina
    38
    Postova
    1.796
    Bodovi
    47.378
    Nivo
    53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Bodovi: 47.378, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    riva tnt 2.... luda grafička
    možeš igrati sve do 2001 godine

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Optimus , Cookie , w610i
    Operater
    Tele2
    Postova
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Goone Pregledaj post
    PCI i PCI Express nisu isti utori na matichnoj plochi.
    eto objasnija si mi i vishe nego shta san trazhija,shta rechi nego hvala &

    ako netko ima jos kakvih prijedloga slobodno javite...

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Backizagreb
    Mobitel
    iPhone 4 16GB,Nokia 5000
    Operater
    T-mobile,Vip
    Godina
    36
    Postova
    358
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Uzmi si Nvidia Albatron 8800GTS koji ja imam i miran si...

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Ri
    Mobitel
    HTC Desire X
    Operater
    Tomato
    Godina
    47
    Postova
    234
    Bodovi
    8.287
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.287, Nivo: 21
    Bodovi: 8.287, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao rock star Pregledaj post
    Uzmi si Nvidia Albatron 8800GTS koji ja imam i miran si...
    Da, jaako pametan prijedlog. Osim shto chovjeku treba AGP (a 8800 u AGP izvedbi, koliko sam ja vidio - nema u HR), ostatak konfe mu nije dovoljno jak da iskoristi puni potencijal 8800gts grafe.

    @Splycho: Grafe sa aktivnim hladjenjem (dakle, imaju vent na sebi) su ipak hladnije od ovih sa pasivnim rjeshenjima.
    U tvojem sluchaju (josh jednom ponavljam) i vishe nego dovoljna ti je grafa sa 256 MB memorije. Ove sa 512 su...skuplje a....ne nude nishta bolje performanse.
    Po meni....sve od sljedechega (za AGP) bi doshlo u obzir: X1600/1650(pro, XT), 7600GS, 7600GT, 2600pro, 2600XT. Ima i jachih grafa za AGP ali...upitna je njihova iskoristivost obzirom na ostatak tvoje mashine
    Sve su te grafe jache od tvoje radeonke 9800pro. Ako ti je cilj shto jeftinije prochi, od ovih grafa koje si ti gledao u Ve-milu....moja preporuka bi ti bila Powercolorka X1650 256MB DDR2. A ako ostane neshto love....ubaci si josh jednu gigu rama (jer..i memorija utjeche na performanse u igrama).


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Nova grafička za AGP priključak
    By DragonSoul in forum Stolna računala
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 14-12-2009, 19:40
  2. Javlja mi sljedeću grešku što da radim?
    By Compov in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 05-11-2007, 20:06
  3. Predlozite mi mobitel
    By grimreaper in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 56
    Posljednji post: 21-09-2006, 19:25
  4. Nova grafička rabljena V9999 Gamers edition ili...
    By OuttaControl in forum Stolna računala
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 15-06-2006, 23:29
  5. Nova grafička i memorija
    By OuttaControl in forum Stolna računala
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-08-2005, 23:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove