a-a nije tacno da memorija ne cini karticu mislim da je u proslom broju buga bilo da u nekim igrama dosta zavisi od kolicnine memorije.
a-a nije tacno da memorija ne cini karticu mislim da je u proslom broju buga bilo da u nekim igrama dosta zavisi od kolicnine memorije.
Istina, ovisi. Ali NE u karticama koje sam ja naveo vech u...jachim modelima.
A i tu se razlika u kolichini memorije osjeti tek kod jako visokih rezolucija (1600X1200) sa AA i AF ukljuchenim na max itd, itd.
Ove kartice koje spadaju u segment "lower mid range" same po sebi nisu dovoljno snazhne da bi ijednu noviju igru mogle pokrenuti na max detaljima i rezolucijama tako da njima dodatnih 256 MB memorije nimalo ne pomazhe.
ljudi svaka vam dalaPS. dame nemoj te se uvridit,to je samo postapalica...
eto kod vas covik moze sve i svasta naucit,puno ste mi pomogli i slobodno pisite vase kritike i pohvale nama laicima to puno pomaze
Bookmarks