Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Hybrid View

  1. #1
    Banned Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    BL
    Mobitel
    .:SGH-E250+1GB:.k320,cx70
    Operater
    M:TEL
    Postova
    830
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a-a nije tacno da memorija ne cini karticu mislim da je u proslom broju buga bilo da u nekim igrama dosta zavisi od kolicnine memorije.

  2. #2
    stargazer Postignuća:
    VeteranTagger Second ClassOverdrive50000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2004
    Lokacija
    Upernavik
    Mobitel
    Note9
    Godina
    39
    Postova
    6.604
    Bodovi
    56.617
    Nivo
    58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Bodovi: 56.617, Nivo: 58
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SiemensCX70 Pregledaj post
    a-a nije tacno da memorija ne cini karticu mislim da je u proslom broju buga bilo da u nekim igrama dosta zavisi od kolicnine memorije.
    Ma AGP ne može efikasno i brzo iskoristiti 512MB kao što ne može iskoristiti ni puni potencijal najnovijih kartica. Nije ni čudo što umire jer je ograničen bandwidthom kojeg nove kartice itekako premašuju (ovo ne piše u Bugu ).
    Keep calm and fastboot oem unlock.

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Ri
    Mobitel
    HTC Desire X
    Operater
    Tomato
    Godina
    47
    Postova
    234
    Bodovi
    8.287
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.287, Nivo: 21
    Bodovi: 8.287, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SiemensCX70 Pregledaj post
    a-a nije tacno da memorija ne cini karticu mislim da je u proslom broju buga bilo da u nekim igrama dosta zavisi od kolicnine memorije.
    Istina, ovisi. Ali NE u karticama koje sam ja naveo vech u...jachim modelima.
    A i tu se razlika u kolichini memorije osjeti tek kod jako visokih rezolucija (1600X1200) sa AA i AF ukljuchenim na max itd, itd.
    Ove kartice koje spadaju u segment "lower mid range" same po sebi nisu dovoljno snazhne da bi ijednu noviju igru mogle pokrenuti na max detaljima i rezolucijama tako da njima dodatnih 256 MB memorije nimalo ne pomazhe.

  4. #4
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Optimus , Cookie , w610i
    Operater
    Tele2
    Postova
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ljudi svaka vam dala PS. dame nemoj te se uvridit,to je samo postapalica...

    eto kod vas covik moze sve i svasta naucit,puno ste mi pomogli i slobodno pisite vase kritike i pohvale nama laicima to puno pomaze


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Nova grafička za AGP priključak
    By DragonSoul in forum Stolna računala
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 14-12-2009, 19:40
  2. Javlja mi sljedeću grešku što da radim?
    By Compov in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 05-11-2007, 20:06
  3. Predlozite mi mobitel
    By grimreaper in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 56
    Posljednji post: 21-09-2006, 19:25
  4. Nova grafička rabljena V9999 Gamers edition ili...
    By OuttaControl in forum Stolna računala
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 15-06-2006, 23:29
  5. Nova grafička i memorija
    By OuttaControl in forum Stolna računala
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-08-2005, 23:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove