Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 43

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    38
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao SiemensCX70 Pregledaj post
    uzmi si neku od ati hd serije.
    Ak stedis lovu onda hd2600 pro/xt ak vec imas malo vise onda hd2900 xt a ak ima dosta love onda neka od hd 3xxx serije
    ????????????????

    Potpuno krivo govoris. Covjek treba AGP, ne PCIe graficku (ak jos neznas, to su dvie vrlo razlicite stvari i ne pasu medjusobno).

    Znaci, trebas neku AGP grafulju.Idealno bi bilo 3850 agp. Posto ih nema u Hr Preporucam neku iz 1950 serije (naravno AGP verziju)Znaci cca 700-1000 kuna. Naravno, ako to financije ne dopustaju onda 1650 xt ili pro AGP... 400 kuna nadalje.


    Sto se tice kolicine memorije na grafickoj.... 256 je dovoljno za sve gore navedene, naravno 512 nece biti previse, ali nece ni pomoci.
    To sam ja, KLINSIDER s forum.hr

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Optimus , Cookie , w610i
    Operater
    Tele2
    Postova
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao digitec Pregledaj post
    Naravno, ako to financije ne dopustaju onda 1650 xt ili pro AGP... 400 kuna nadalje.
    hvala na savjetu,jel mi mozes rec sta o ovoj grafickoj ... VGA AGP SAPPHIRE ATI Radeon X1650 Pro LR, 256 MB, tv-out, DVI ...po cijeni mi je sasvim ok cca 400kn kao sta si i rekao,a nadan se da moze i posluziti kao moja Radeon 9800 Pro?

    = Citat = Izvorno postao SiemensCX70
    nisam primjetio koja mu je stara bila ali opet hd ima u agp x 8 izvedbi iako su im performanse losije,
    moja stara graficka je bila AGP ATI Radeon 9800 Pro 256 bit , 128 MB , TV-out , DVI


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Nova grafička za AGP priključak
    By DragonSoul in forum Stolna računala
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 14-12-2009, 19:40
  2. Javlja mi sljedeću grešku što da radim?
    By Compov in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 05-11-2007, 20:06
  3. Predlozite mi mobitel
    By grimreaper in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 56
    Posljednji post: 21-09-2006, 19:25
  4. Nova grafička rabljena V9999 Gamers edition ili...
    By OuttaControl in forum Stolna računala
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 15-06-2006, 23:29
  5. Nova grafička i memorija
    By OuttaControl in forum Stolna računala
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-08-2005, 23:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove