Nisam nikad imao HP-a, uvijek sam cuo samo neke hvalospjeve o tim laptopima, moje misljenje da ne vrijede ni priblizno tome, no kako sam procitao vase probleme s tim laptopima, jos mi i manje vrijede.
To mi je najzesce kad mi se likovi na faxu qurce s HP-ovima kak je to najnajnaj, a platili su 2-3tkn vise da bi imali nest sto ima neki jeftiniji lap![]()



.
Bookmarks