Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Gazimagusa - Agios Sergios
    Mobitel
    SE K700i SIEMENS SL55
    Operater
    T-Mobile, Tele 2
    Godina
    52
    Postova
    2.037
    Bodovi
    26.968
    Nivo
    40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nemoj se nadati brzom popravku, ako je ram onda nije frka.Samo se cuvaj ako je maticna jer ces se nacekati.
    Tko rano rani, zajebo je pjetla

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    N79
    Godina
    37
    Postova
    998
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao RAUL Pregledaj post
    Nemoj se nadati brzom popravku, ako je ram onda nije frka.Samo se cuvaj ako je maticna jer ces se nacekati.
    mda baš se pripremam na to...sad još tjedan dana nek napravim sve šta trebam ba ču ima ostavit kolko bude bude...

  3. #3
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2004
    Lokacija
    zagreb
    Mobitel
    Sony z7, SE x10
    Operater
    Tele2 (Simpa, Vip)
    Godina
    39
    Postova
    535
    Bodovi
    11.686
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.686, Nivo: 25
    Bodovi: 11.686, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam imao jako puno problema s mojim nx6325. Od hard diska, baterije, pregrijavanja, adaptera, padanja sustava itd... ali zato su mi nakon fighta s hp-ovcima sredili free produljenje garancije 2 god. Ja sam nosio svoj u Zel-cos, servis od Mikronisa, ljudi su ok, ali ja sam imao previse problema da bi imao o bilo kome pozitivno misljenje! Postoji mogucnost da, kao sto sam ja, u nekim slucajevima, pokupis laptop nazad do dolaska zamjenskog dijela, jer ti se to nista ne drzi na skladistu u zg (tako je bilo sve u mom slucaju) vec se narucuje izravno iz hp-a, tako da to najduze traje! kad dodjes u servis, pitaj odmah za takvu mogucnost, kukaj kako ne mozes ni dan bez laptopa, ovisi ti zivot o njemu, pa mozda daju i tebi! Inace, to ti nije nimalo normalno, naravno, zato sto prije u servis!
    cvita

  4. #4
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    vž-zg
    Mobitel
    Nokia 6500s,samsung B2100
    Operater
    vip,T-mobile,tele2
    Godina
    43
    Postova
    622
    Bodovi
    9.427
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao cvita Pregledaj post
    Ja sam imao jako puno problema s mojim nx6325. Od hard diska, baterije, pregrijavanja, adaptera, padanja sustava itd... ali zato su mi nakon fighta s hp-ovcima sredili free produljenje garancije 2 god. Ja sam nosio svoj u Zel-cos, servis od Mikronisa, ljudi su ok, ali ja sam imao previse problema da bi imao o bilo kome pozitivno misljenje! Postoji mogucnost da, kao sto sam ja, u nekim slucajevima, pokupis laptop nazad do dolaska zamjenskog dijela, jer ti se to nista ne drzi na skladistu u zg (tako je bilo sve u mom slucaju) vec se narucuje izravno iz hp-a, tako da to najduze traje! kad dodjes u servis, pitaj odmah za takvu mogucnost, kukaj kako ne mozes ni dan bez laptopa, ovisi ti zivot o njemu, pa mozda daju i tebi! Inace, to ti nije nimalo normalno, naravno, zato sto prije u servis!
    ja ga kupio jucer,zasad je ok,nadam se da necu imat problema kao ti,valjda ovisi,kak naletis...


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Hgspot Je Smeće
    By domba in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 84
    Posljednji post: 24-07-2007, 21:38
  2. Nasljednik SX1 - jesu li napravili takvo što?
    By Gleep! in forum Siemens smartphone
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 28-01-2007, 00:38
  3. e770v --bilo šta sam da radi normalno..
    By __zoki__ in forum Motorola
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 16-11-2006, 17:31
  4. Smeće od benzina!
    By BlueDevil in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 96
    Posljednji post: 29-01-2006, 09:10

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove