Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran250 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Ivanić Grad
    Mobitel
    Lenovo Vibe Z2
    Operater
    tomato
    Godina
    35
    Postova
    658
    Bodovi
    14.367
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.367, Nivo: 28
    Bodovi: 14.367, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stario je kupio u petak Link u ve-milu. I sad pošto npr. u pevecu kad kupite lenovo laptop ne dobijete drivere, pitao prodavačicu ve-mila da li se uz navedeni laptop dobiju driveri na što se ona kao uvrijedila i rekla da nisu oni ko pevec i da se dobiju driveri i pokazala cd iz kutije. Na kraju je ispalo da je to cd sa uputstvima (jeli to nestručnost prodavačice ili se inače ne dobe driveri, inače je lap free dos) tak da sam trebao skidat drivere sa hp_ove stranice i na kraju driver za zvuk za xp ne radi.

    I još mi nije jasno ako tamo piše da je u njemu pločica od 1gb ddr2 667, zašto u everestu pokazuje 8xx (nisam siguran kolko točno uglavnom cirka je 800 i nešta)
    CARpeDiem*

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    ZG
    Mobitel
    Lumia 820, 710
    Operater
    vip & Tele2
    Godina
    37
    Postova
    1.053
    Bodovi
    9.904
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.904, Nivo: 23
    Bodovi: 9.904, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ThePornstar Pregledaj post
    Stario je kupio u petak Link u ve-milu. I sad pošto npr. u pevecu kad kupite lenovo laptop ne dobijete drivere, pitao prodavačicu ve-mila da li se uz navedeni laptop dobiju driveri na što se ona kao uvrijedila i rekla da nisu oni ko pevec i da se dobiju driveri i pokazala cd iz kutije. Na kraju je ispalo da je to cd sa uputstvima (jeli to nestručnost prodavačice ili se inače ne dobe driveri, inače je lap free dos) tak da sam trebao skidat drivere sa hp_ove stranice i na kraju driver za zvuk za xp ne radi.

    I još mi nije jasno ako tamo piše da je u njemu pločica od 1gb ddr2 667, zašto u everestu pokazuje 8xx (nisam siguran kolko točno uglavnom cirka je 800 i nešta)
    Grafička kartica mu uzme jedan dio RAM-a jer nema vlastitu memoriju. Možeš to namjestiti u BIOS-u,ako se ne igraš na njemu onda je 64 MB memorije za grafičku dovoljno


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Hgspot Je Smeće
    By domba in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 84
    Posljednji post: 24-07-2007, 21:38
  2. Nasljednik SX1 - jesu li napravili takvo što?
    By Gleep! in forum Siemens smartphone
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 28-01-2007, 00:38
  3. e770v --bilo šta sam da radi normalno..
    By __zoki__ in forum Motorola
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 16-11-2006, 17:31
  4. Smeće od benzina!
    By BlueDevil in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 96
    Posljednji post: 29-01-2006, 09:10

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove