Stario je kupio u petak Link u ve-milu. I sad pošto npr. u pevecu kad kupite lenovo laptop ne dobijete drivere, pitao prodavačicu ve-mila da li se uz navedeni laptop dobiju driveri na što se ona kao uvrijedila i rekla da nisu oni ko pevec i da se dobiju driveri i pokazala cd iz kutije. Na kraju je ispalo da je to cd sa uputstvima (jeli to nestručnost prodavačice ili se inače ne dobe driveri, inače je lap free dos) tak da sam trebao skidat drivere sa hp_ove stranice i na kraju driver za zvuk za xp ne radi.
I još mi nije jasno ako tamo piše da je u njemu pločica od 1gb ddr2 667, zašto u everestu pokazuje 8xx (nisam siguran kolko točno uglavnom cirka je 800 i nešta)




Bookmarks