
Izvorno postao
zerobravo
ako je freedos, ne dobije se ništa, niti predinstalirani OS niti driveri, smo onaj zeleni cd Instruction. e sad bi ja fino, onako uljudno rekao "stručno osposobljeno defektnoj prodavačici" da se izvoli ispričat i blatit konkurenciju jer je ona svojom nestručnošću pokazala koliko je defektna.
dakle, nikje stvar niti u pevecu, niti u ve-milu, stvar je u proizvođaću i njihovoj isporuci. kada imaš freedos, ne dobiva se ništa. i to je uvijek tako. zato je i cijena cca 1000 kn, ako ne i više manja.
Bookmarks