Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2004
    Lokacija
    zagreb
    Mobitel
    Sony z7, SE x10
    Operater
    Tele2 (Simpa, Vip)
    Godina
    39
    Postova
    535
    Bodovi
    11.686
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.686, Nivo: 25
    Bodovi: 11.686, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja sam imao jako puno problema s mojim nx6325. Od hard diska, baterije, pregrijavanja, adaptera, padanja sustava itd... ali zato su mi nakon fighta s hp-ovcima sredili free produljenje garancije 2 god. Ja sam nosio svoj u Zel-cos, servis od Mikronisa, ljudi su ok, ali ja sam imao previse problema da bi imao o bilo kome pozitivno misljenje! Postoji mogucnost da, kao sto sam ja, u nekim slucajevima, pokupis laptop nazad do dolaska zamjenskog dijela, jer ti se to nista ne drzi na skladistu u zg (tako je bilo sve u mom slucaju) vec se narucuje izravno iz hp-a, tako da to najduze traje! kad dodjes u servis, pitaj odmah za takvu mogucnost, kukaj kako ne mozes ni dan bez laptopa, ovisi ti zivot o njemu, pa mozda daju i tebi! Inace, to ti nije nimalo normalno, naravno, zato sto prije u servis!
    cvita

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    vž-zg
    Mobitel
    Nokia 6500s,samsung B2100
    Operater
    vip,T-mobile,tele2
    Godina
    43
    Postova
    622
    Bodovi
    9.427
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Bodovi: 9.427, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao cvita Pregledaj post
    Ja sam imao jako puno problema s mojim nx6325. Od hard diska, baterije, pregrijavanja, adaptera, padanja sustava itd... ali zato su mi nakon fighta s hp-ovcima sredili free produljenje garancije 2 god. Ja sam nosio svoj u Zel-cos, servis od Mikronisa, ljudi su ok, ali ja sam imao previse problema da bi imao o bilo kome pozitivno misljenje! Postoji mogucnost da, kao sto sam ja, u nekim slucajevima, pokupis laptop nazad do dolaska zamjenskog dijela, jer ti se to nista ne drzi na skladistu u zg (tako je bilo sve u mom slucaju) vec se narucuje izravno iz hp-a, tako da to najduze traje! kad dodjes u servis, pitaj odmah za takvu mogucnost, kukaj kako ne mozes ni dan bez laptopa, ovisi ti zivot o njemu, pa mozda daju i tebi! Inace, to ti nije nimalo normalno, naravno, zato sto prije u servis!
    ja ga kupio jucer,zasad je ok,nadam se da necu imat problema kao ti,valjda ovisi,kak naletis...


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Hgspot Je Smeće
    By domba in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 84
    Posljednji post: 24-07-2007, 21:38
  2. Nasljednik SX1 - jesu li napravili takvo što?
    By Gleep! in forum Siemens smartphone
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 28-01-2007, 00:38
  3. e770v --bilo šta sam da radi normalno..
    By __zoki__ in forum Motorola
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 16-11-2006, 17:31
  4. Smeće od benzina!
    By BlueDevil in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 96
    Posljednji post: 29-01-2006, 09:10

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove