Ja sam imao jako puno problema s mojim nx6325. Od hard diska, baterije, pregrijavanja, adaptera, padanja sustava itd... ali zato su mi nakon fighta s hp-ovcima sredili free produljenje garancije 2 god. Ja sam nosio svoj u Zel-cos, servis od Mikronisa, ljudi su ok, ali ja sam imao previse problema da bi imao o bilo kome pozitivno misljenje! Postoji mogucnost da, kao sto sam ja, u nekim slucajevima, pokupis laptop nazad do dolaska zamjenskog dijela, jer ti se to nista ne drzi na skladistu u zg (tako je bilo sve u mom slucaju) vec se narucuje izravno iz hp-a, tako da to najduze traje! kad dodjes u servis, pitaj odmah za takvu mogucnost, kukaj kako ne mozes ni dan bez laptopa, ovisi ti zivot o njemu, pa mozda daju i tebi! Inace, to ti nije nimalo normalno, naravno, zato sto prije u servis!![]()




Bookmarks