Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.126
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nije da bi me morali iskopcati ali ne vidim gdje je zakonska osnova da oni nastave sa revolvingom te pretplate jer ispada da je tvoja pretplata a nitko te ne pita za odluku , odnosno ako se ne javis sam kod njh - oni to shvacaju da dalje ste u poslovnom odnosu - i to po meni nije u redu - jer ispadamo ovce .

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Router Pregledaj post
    Nije da bi me morali iskopcati ali ne vidim gdje je zakonska osnova da oni nastave sa revolvingom te pretplate jer ispada da je tvoja pretplata a nitko te ne pita za odluku , odnosno ako se ne javis sam kod njh - oni to shvacaju da dalje ste u poslovnom odnosu - i to po meni nije u redu - jer ispadamo ovce .
    Ugovor od 1. ili 2. godine znači samo da ćeš minimalno toliko biti njihov korisnik. Poslije toga je tvoja odluka dal ćeš ostati pretplatnik ili ne, ako ne odjaviš uslugu normalno da se podrazumijeva da ostaješ njihov korisnik do daljnjeg. Tak da, ne da pričaš gluposti, nego pričaš ultra gluposti...

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    iPhone 6S
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    46
    Postova
    368
    Bodovi
    12.869
    Nivo
    27
    Bodovi: 12.869, Nivo: 27
    Bodovi: 12.869, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Router Pregledaj post
    Nije da bi me morali iskopcati ali ne vidim gdje je zakonska osnova da oni nastave sa revolvingom te pretplate jer ispada da je tvoja pretplata a nitko te ne pita za odluku , odnosno ako se ne javis sam kod njh - oni to shvacaju da dalje ste u poslovnom odnosu - i to po meni nije u redu - jer ispadamo ovce .
    ispadamo ovce ali ne zbog toga što ti misliš... ugovor si potpisao do raskida s obveznim trajanjem od 1 god i plaćaš penale ako raskineš ugovor ranije... i to je to...

    a što se revolvinga pretplate tiče...
    Svi smo mi u krastavcu...


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Internet, bez pretplate na fiksnu liniju.
    By alex1 in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 29-09-2009, 19:10
  2. produženje tele2 pretplate...
    By mmarko in forum Tele 2
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 07-04-2007, 15:34
  3. Prekid ugovora!
    By perodot in forum Internet Service Provideri (ISP)
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 10-01-2007, 18:17
  4. tipka za prekid razgovora
    By Bumbislav in forum Nokia
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 26-08-2006, 02:51
  5. VIP- poslovni korisnici 6 mj bez pretplate
    By Aleksej in forum T - Mobile
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 06-04-2006, 23:20

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove